Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen koleszban lakni?...

Milyen koleszban lakni? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
Még csak 7.-es vagyok, de Pécsre szeretnék majd menni vagy a leőwey-be, vagy a nagy lajosba. Nagyon honvágyós vagyok sajnos... Legalább is 1-2 éve haza kellett hozni táborból is :P Szerintetek meg lehet szokni? És lány koleszba, vagy vegyesbe menjek? Meséltek egy kicsit az ottani életről? Lehet hogy egy ismerősöm is oda megy, de mi lesz, ha egyedül leszek? Vagy ha a szobatársaim hülyék? köszi a válaszokat! :)

2014. jan. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ne félj tőle:) barátkozz sok emberrel és jó lesz:) Ha meg valami olyan szobatársat kapnál akivel nagyon nem jöttök ki akkor lehet kérni hogy áttegyenek máshova:)
2014. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak szegedi tapasztalatokról tudnék mesélni. Ha érdekel, dobj egy privátot! :)

16L

2014. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Pécsett majd vigyázz, főleg éjszaka, bulizás után ne menjél haza egyedül....
2014. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Büdös, szűk, koszos, és akárhányszor vittem fel akkoriban a barátnőmet, egyszer sem lett dugás a vége. Hát, így visszagondolva nem túl jó emlékeket kötök a kolis életemhez :D
2014. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Király :D Én szerettem ott lenni.

Minden este röhögés, hosszú és tartalmas beszélgetések, bulik, hétköznap esténként iszogattunk.

A kaja szar, a szoba sem túl szép, de ki érdekel?

Visszasírom azokat az időket :(

2014. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Íme a 3-as válaszoló, újabb példánya a média által meghülyített birkáknak. 2 hónapig nyomnak egy sztorit a TV-ben napi szinten, ami mindennapos Budapesten vagy egyéb nagyvárosban, de akkor már "jajj ne menj Pécsre, mert meghalsz!".
2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 napja erőszakoltak meg egy újabb lányt, de nagyon két hónapos hír -.-" Ha mindennapos hír szerinted Budapesten, akkor dátumokkal linkeld be ide a híreket, támaszd alá az állításod. Kösz.
2014. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem egyenlőre nem a bulizásokról, piálásról kéne írni, hiszen egy 7.-es kislányról van szó. Szerintem mindenképp próbáld ki, ne félj tőle, jó tapasztalat lesz az életben :)

Pécs semmivel sem veszélyesebb mint az országban bárhol.

2014. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Esetleg konkrétan egy napotok hogy tellik? :)
2014. jan. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!