Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy jó csaj, akivel nem...

Van egy jó csaj, akivel nem tudom milyen a kapcsolatom, de direkt nem kezdeményezek, mert egyszár már megtettem és szerintem most miatta vagyunk "rosszban". Bővebben lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem/szerettem.. Elvoltunk egymással, suliban, buszmegállóa is együtt mentünk sokszor..

Egy baj van a csajjal... nayon csendes.. ott van mellettem és van, hogy szinte nem is hallom mit mond.. szóval ha csak ülünk egymás mellett, akkor sokszor zavarba jövök, mert ő nem kezdeményez semmilyem témát.. Sokszor mintha magamban beszélnék..

de séta közben jobb a helyzet..

talán dec. 11. volt, hogy bementünk az áruházba, meg akkor voltunk el a legjobban.. mentünk utána buszmegállóba, még a sálamat is elkérte, meg nevetgéltünk meg minden..

Buszmegállóba taliztunk a csaj osztalytarsaval (9.esek, en is, csak más szak.) hárman mentünk tovább.. de a csajnak, akivel az elejetol kezdve setaltam jott az alitolagos gyerek aki tetszik neki...

Aznap még rám írt a Facen, hogy a srácnak nem esett jol h velem latta meg stb...

Aztmondta h nem akar tobbet beszelnu velem, meg mas sracokkal... ott abban a pillanatban finoman lehülyéztem:)... de tenyleg nem ertem..

és mot itt van 14. 01. 25 és még azóta is jó ha köszön... néha látom, hogy figyel .. Meg multkor ask.fm-en névtelenul dicsertem meg milyen csinos, meg nevtelenul "dumalok" vele... de tudja h en vagyok... de nem ir ram.. en pedig nem fogok, mert facen is ugyan az van mint eloben.. visszair egy szmájlit...

szóval jaa lényeg:

Nem beszelunk, de figyelget meg minden.. meg tenyleg nagyon arnyos a csaj...

szerintetek megint lépjek én elsonek, mint mikor megismertem, vagy intezzem el h irjon ő, mert elobe nem hiszem oda merne jonni...

Igaz multkor ultem a padon es odault "mellém" 3 méterre.. de mar csak azert se mentem oda..

meg lehet zavarja h más lányok simogatják az arcom:D.. nem tudom le tudtatok e szurni mit akarok.. meg koszi h vegigolvasod:D



2014. jan. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szívesen végigolvastam de szeRintem kamu
2014. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért is?!
2014. jan. 25. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, hogy mit akarsz, de szerintem menjél te oda hozzá és kezd ujr
2014. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

folyt.

kezd ujra és légy kedves vele.Eleve ha csendes, akkor lehet, hogy gátlásos is.Orüljél neki,hogy nem hangoskodik melletted!

2014. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!