Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanárom akit nagyon...

Az egyik tanárom akit nagyon szeretek (tisztelek), és ő is kedvel engem, de mintha manapság kicsit "haragudna" rám, szerintetek?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jó voltam a tárgyból amit tanít, de manapság leromlottam 4-re, és nagyon nem is tudom felhozni magam, mert minél jobban próbálom annál inkább idegeskedek hogy jól sikerüljön és elrontom.

Emiatt úgy érzem hogy már nem kedvel annyira pl. régebben néha beszélgetünk 1-2 szót órák után, vagy dolgozatokra mindig írt valami kis aranyos szöveget pl: Élejen, ügyes vagyok stb. Vagy ha köszöntem mindig mosolygott... manapság nem igazán.

Egyébként az osztállyal elég rossz a viszonya, lényegében kölcsönösen utálják egymást, mivel az osztály egy része elég kezelhetetlen, és a tnárnő órákon elég szigorú, egyébként nagyon kedves.

Lényegében én vagyok az egyetlen aki kedveli őt.


És most nem tudom hogy az osztállyal való kapcsolata miatt ilyen, vagy amiatt hogy rontottam... :(


Nektek mi a véleményetek?



2014. febr. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az osztály miatt ilyen szerintem.
2014. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is remélem, mert eléggé elszomorít hogy manapság ilyen közömbös velem.

És az utóbbi évben (másteremben vagyunk mint régen) rögtön kicsengetés után elmegy, így még azt az 1-2 szót sem tudunk beszélgetni, mint régen.


Írhatttok még véleményeket. :)

2014. febr. 7. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle! :) De tényleg! Ha jóban voltatok, ahogy mondtad, akkor simán odamehetsz és megkérdezheted, hogy haragszik-e rád. Remélem nem. ;)
2014. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaaj, ez aranyos ötlet!

De nem hiszem, hogy megmerném kérdezni, atanárnő is egy kicsit "zárkozott" típus.

Azt is csak a véletlennek köszönhetően tudtam meg hogy mennyire kedvel.

Egy dolgozat után beszélgettem az egyik osztálytársammal aki utolsóként maradt a teremben, hogy be tudja fejezni, és ő mondta hogy miután kimentem miket mondot, kicsit "áradozott" rólam(az ő szavaival élve :) ).

Nekem személyesen soha nem mondta.

Szóval biztos nagyon meglepődne ha megkérdezném.

ÉS félek hogy mit válaszolna, bár nem hinném hogy konkrétan azt mondaná hogy igen haragszik, maximum hogy kár hogy nem sikrül, vagy valami hasonlót.

Mert tényleg nagyon elhivatott az adott tantárgy iránt. :)

2014. febr. 8. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne fura, ha megkérdeznéd. :)Persze, nem ismerhetem a tanárodat, de azt gondolom, hogy ezt meg lehetne beszélni. Én is voltam már kicsit hasonló helyzetben...

Egyébként nagyon édes sztori. :3

2014. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hehe... édes sztori, tényleg? :D

És neked milyen hasonló történeted van?

2014. febr. 8. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok a föci tanárommal!

Ő egyyben az igazgatóhelyettes, mindig büszkén szólít fel elsőnek ha jelentkezem, rám bíz pár szorgalmit, amíg a többiek felmérőét semleges tekintettel osztogatja ki, az enyémnél mindig megmutatja, hogy miket hibáztam, és ha rossz, akkor mindig mosolyogva a fejét csóválja... meg félévkor is csak nálam jegyezte meg, hogy "most megállapodunk a négyesben, de ígérjem meg hogy a következő félévben felviszem magamat" meg minden, és mivel engem legtöbbször nem szeretnek a tanárok, mert nem vagyok olyan nyalizós mint a többi, örülök ennek :)

Amúgy szerintem nyugodtan megkérdezheted, egy tanár nem veszi ezt rossznak ;) sok szerencsét!!

2014. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!