Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Ne most udvarolj! " Miért...

"Ne most udvarolj! " Miért mondják ezt a tanárok?

Figyelt kérdés

tök mindegy, hogy fiúnak vagy lánynak mondják, tök mindegy az is, hogy általánosban vagy középiskolában, előszeretettel használják ezt a felszólítást a tanárok, ha két ellenkező nemű BARÁT beszélget órán. oké, szóljanak ránk, hogy ne beszélgessünk, vagy ültessenek el, vagy nem tudom, de ez a mondat akkor is eléggé megalázó a sok gyerekes osztálytárs előtt, akik rögtön kinevetnek és kombinálni kezdenek...

vagy ennyire hihetetlen, hogy mindenféle "udvarlás" nélkül beszélget egy fiú és egy lány?

én 18 elmúltam, és még mindig ezzel a mondattal találkozom szembe néha.

amúgy lány vagyok.


2014. márc. 10. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem pofáznál órán nem mondanák.
2014. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
te biztos mindig figyelsz/figyeltél órán^^
2014. márc. 10. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2014. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem volt kivel beszélgetned? szegény magányos lélek :(
2014. márc. 10. 20:47
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem órán beszélgettem.
2014. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát amúgy sem ez volt a kérdés...

amúgy, miért írsz ide, ha nem tudsz normálisan válaszolni?

ha ennyire figyeltél az órákon, akkor a szövegértést is el kéne tudnod sajátítani...

2014. márc. 10. 20:50
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Kérdésedben a válasz, azért mondják h. megalázzanak, hamár a mai világban már nem lehet taslit adni az órán beszélgető diáknak :)
2014. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

,,eléggé megalázó"

Ennyi. Azt gondolja a diplomájával, hogy majd szarul érzed magad és ezért majd máskor nem beszélsz órán

2014. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

de ez a mondat akkor is eléggé megalázó a sok gyerekes osztálytárs előtt, akik rögtön kinevetnek és kombinálni kezdenek...


Nem járnál így, ha nem beszélnél. Erre válaszoltam galambom.

2014. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért azt remélem tudod, hogy elég kevés ember fogadna ilyen beszélgetős fiú-lány kapcsolat esetében arra, hogy "á, biztos, hogy barátok maradnak" :D :D
2014. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!