Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnánk egy/több tanár...

Hogyan tudnánk egy/több tanár elbocsátása ellen tiltakozni?

Figyelt kérdés

Már 7 éve tanít minket egy tanár,szinte minden humán tantárgyból, és ő tölti be az ofő szerepét is.

Most év végén el akarják bocsátani őt és több társát is anyagi gondok miatt.

Tekintve, hogy jövőre érettségizünk, és mindenből ő készített/készít fel így nagyon rosszul járnánk,ha más tanárok más szempontokból készítenék el a szóbeli tételeket, illetve más lenne sok minden.

Hogyan tudnánk érdemben, hivatalos módon kifejezni nemtetszésünket az (inkompetens)igazgatóság felé?

A döntés módosítását,vagy halasztását mindenképp el kéne érnünk. Gondolkodtam aláírásgyűjtésen de nem tudom mit hogyan hova...

----

Több alternatív választás is lehetne egyébként, van olyan tanártársa akinek év végén "kilép" az osztálya így az ő diákjai nem járnának rosszul.



2014. márc. 28. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Írjatok petíciót, ha egy iskola tiltakozik ellene, akkor talán sikerül, másrészről, ez nem igazán tőletek függ, ha nincs rá keret és el kell küldeni, akkor úgyis elfogják, ha csak nem álljátok a fizetését. Abba meg,hogy kit küldjenek el főleg nincs beleszólásotok.

Azt látjátok, amit tesz értetek, de lehet,hogy emellett más munkákat nem igazán végez.

Nem azért, én megértelek, csak nektek is meg kell értenetek,hogy a testület nem mindig úgy dönt,hogy kit szeretnek jobban

2014. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!