Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy a férfi...

Bratilla kérdése:

Miért van az, hogy a férfi tanárok szeretnek "szexvicceket", vagy erotikus elszólásokat mondani a diákok előtt?

Figyelt kérdés

Elsősorban középiskolára (gimnáziumra) gondolok, mert engem most az érint.

Pl. "Csinálok mindjárt olyan fehéret, hogy elsírjátok magatokat"

"Látjátok, fiúk, ez a titka mindennek, finom kézzel kell mindig."

"Nem bántjuk a lányokat. Kivéve ha ők kérik, de akkor is csak finoman"

Ezek így csak ezen a héten csütörtökön és pénteken hangzottak el, a korábbiakat elfelejtettem, pedig volt sok. Ezt konkrétan egy tanár mondta csak, de a többi is van, hogy rákezd.

Nem azzal van bajom, hogy prűd vagyok, én is jókat szoktam nevetni rajtuk,de néha annyira erőltetetten hatnak, hogy minek kell már ide is belekeverni az erotikát, amikor teljesen más a téma is, meg eleve, iskola...

Remélem értitek, igazból csak az okára vagyok kivánci, hogy miért szokása ez a férfi tanároknak :)


Köszi a válaszokat!


2014. márc. 30. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

nekem is volt egy ilyen tanárom, a matektanár

szerintem azt hitte, hogy ettől lesz jófej, de nagyon erőltetett volt és néha már kellemetlen is mikor egy konkrét embernek szánta

van ilyen, nem kell vele foglalkozni

2014. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Mert laza akar lenni.

Errol most az osztaly vigyazz cimu film juott eszembe, bar abban nincsenek ilyenek.

2014. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem az USAban dolgoznak. Ott 1-2 ilyen erotikus tartalmú elszólás után ki lennének rúgva, ami talán már a ló túlsó oldala, de az is durva, amit itt megengedhetnek maguknak.
2014. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Magyarországon élünk, de ezek a mondatok azz gondolom, hogy már itt is átlépik a jóízlés és erkölcsösség határát. Szerintem gyűjts össze pár embert az osztályból, akiknek ez szintén nem tetszik és szóljatok az ofőnek, és a szülőknek is. Később mehettek az igazgatóhoz is, hogy moderálja már magát az a szexista phaszkalap.
2014. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretném ebbe belekeverni a szülőket, meg az igazgatót, nem azért kérdeztem, mert már túlzottan zavar a dolog , csak érdekel az oka. Egy fiatal tanárról van szó amúgy, és mindenki odáig van érte, egy csomó kiscsaj "szerelmes' is belé, gondoltam arra is, hogy talán előttük produkálja magát?

2014. márc. 30. 14:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de az is lehet, hogy csak szimplán 'ilyen'.

Nálunk is vannak ilyen tanárok, mindegyik férfi.


Ha valami tényleg szellemes, azon röhögök, de legtöbbször már le se sz*rom, akkor se ha nekem mondják, ugyanis az esetek nagy részében újat nem tudnak mondani, bár azért mostanában volt 1-2, amin fennakadt a szemöldököm, pedig minden vagyok, csak nem prűd.

2014. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a magyar tanár ilyen. Nincs barátnője, lehet hogy azért ilyen.
2014. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nálunk is a magyartanár. :D Csak nem ugyanarról beszélünk? :)


Amúgy lehet, hogy tényleg csak szimplán "ilyen", általában én is vagy nevetek vagy figyelmen kívül hagyom, csak néha azért elgondolkodom, hogy miért monfogatja ezeket.

2014. márc. 30. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: azért mondtam, hogy szóljatok vkinek, mert ezek a pasik pont ezért engedhetik meg maguknak ezt a kritikán aluli viselkedést. Azt gondolom, hogy tanár, de úgy általában normális ilyet nem mond.
2014. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem találkoztam ilyen férfi tanárral. Az enyémek hála nem voltak ilyenek.

Amúgy az alapján amit leírtál azt gondolom hogy ilyen a viselkedése, de tudja hogy buknak rá a csajok és játssza az agyát. Semmi komoly bár hozzá teszem hogy ez akkor sem egy iskolába való.

2014. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!