Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy ismerkedjek össze azokkal...

Hogy ismerkedjek össze azokkal az osztálytársaimmal akikről nem tudok szinte semmit és nem szoktunk egy társaságban beszélgetni?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és akikkel szeretnék haverkodni fiúk. Szeretnék velük jóban lenni, de nem tudom hogy miről beszélgessek velük... Adtok tippeket?

Vannak/voltak ötleteim, de az furcsán venné ki magát, hogy soha nem beszéltünk négyszemközt, de most ráírok vagy odamegyek hozzá és megkérdezem milyen volt az edzés... Van akivel tudok beszélni, meg a házi elkérés is jó stratégia, de eddig ezt nem tudtam alkalmazni.

2 éve amikor megismertem őket nem voltam szimpatikus nekik, azóta pedig az önbizalmamat is elhagytam (kicsit félek is tőlük), hogy kommunikáljak hogy ne legyek görcsös és megkedveljenek? (most olyan tipikus semmilyen a kapcsolatunk, most már nincs velem bajuk, de nem ismernek.)



2014. márc. 31. 20:34
 1/2 anonim válasza:
szerintem simán menj oda hozzájuk és add önmagadat :D ne rágódj ennyit azon hogy mit mondj :D de lehet hogy neked inkább lányokkal kéne barátkoznod ha ennyire nem megy
2014. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném "megtanulni", mert lányokkal minden oké sok barátom van, de annyira fura, hogy ez fiúkkal nem megy!:)
2014. ápr. 1. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!