Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy keveredjek ki ebből a...

Hogy keveredjek ki ebből a bajból? Hogy mondjam el hogy nem én voltam?

Figyelt kérdés
A suliban ma bejött az oszi és mondta hogy valaki azt ordibálta a mi osztályunkból a tanárnak hogy b**i.És mondta aki ezt csinálta az osztályfőnökit kap.És én elkezdtem nevetni ezen.Rögtön mindenki rámszállt hogy én voltam és a tanárnő is csunyán nézett.Nagyon félek hogy megrovót kapok miközben egész nap csak ültem a helyemen.Kérlek segitsetek!anyunak elmondtam és mondta hogy most minek kellett nekem ezen nevetni?!!

2014. ápr. 3. 16:16
 1/3 anonim válasza:

mondd, hogy azért nevetted el magad, mert pillanatnyilag viccesnek tűnt, mert nem hallottad még a sztorit, és sajnálod, mert belátod, hogy illetlenség volt, de nem szeretnéd, ha azt gondolnák, hogy te voltál...


túl sokat nem tudsz amúgy tenni, vagy hisznek neked vagy nem...

2014. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azon röhögtél, csak épp akkor valamin, vagy nem is röhögtél, nem tudod, mi ez, lehet valami epilepszia... Á, inkább legyen az első, csak hihetőbb...
2014. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha tudod, hogy nem te voltál a hibás, akkor ne vedd magadra! Kapsz egy megrovást

! És? jaj most van egy beírásod! És? Lezuhannak a repülők? Összeomlik a gazdaság? Nem! A tanár tölti az idejét, hogy mérgelődik, meg írogat! Az ő életéből megy az idő, az ő erejét veszi ki az idegeskedés! Nem a tiedet!

2014. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!