Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SEGITSEG! BANKETT?

SEGITSEG! BANKETT?

Figyelt kérdés

Tudja a tanarom hogy szerelmes vagyok bele. Eleg kellemetlen lesz igy a bankett.. mit csinaljak?hogy viselkedjek?

Meg annyi, hogy milyen ruhat vegyek fel?



2014. ápr. 8. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiatal tanárok közül mindegyik tisztában van vele, hogy az érettségiző lányok közül minden osztályból szerelmes belé valaki, vagy több lány.

Ne foglalkozz vele, ő biztos nem fog ügyet csinálni belőle.


Komolyabbat meg ne gondolj bele, mármint ne áltasd magad, hogy lesz ebből valami, mert tanár a tanítványával jobb esetben nem kezdhet ki.

Vegyél fel olyan ruhát, amiben jól érzed magad, és viselkedj úgy mint máskor, mert különben csak tök hülyét csinálsz magadból.

2014. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk, hogy fiú vagy-e vagy lány! Honnan tudnánk???
2014. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amiért csupa nagybetűvel írtál diszkriminálni fog az oldal :((

Valakivel kötözködniük kell mindig

2014. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan én mondjam meg, hogy milyen ruhát vegyél fel a bankettre?Nézd, én szívesen adok ötleteket, de abban nem lesz köszönet.
2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj őszintén. Élvezd az érzést. Attól, hogy jót érzel még nem kell a tettlegességig elmenni. Csak úgy fürdőzz az érzésben. Ha konkrét szexuális vágy is van a dologban akkor meg fojtsd el magadban. Majd elmúlik.
2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

lany vagyok.

senki nem mondta hogy hany eves vagyok...miből gondolod hogyy érettségizek!?!?...

esetleg tippeket adhatnatok hogy milyen ruhát vegyek föl..

2014. ápr. 8. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
A bankett az érettségi után szokott lenni!
2014. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg 8.ban,utolsó..Kérdező:Viselkedj természetesen,de azért a biztonság kedvéért ne állj le vele cseverészni...Ruha: [link]
2014. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!