Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak az idióta...

Mit csináljak az idióta tanáraimmal?

Figyelt kérdés

Még régebben elkezdtem fogyókúrázni, ment is, de elég lassan, szóval nem volt látványos nagyon. Betegség miatt viszont az elmúlt 1-1,5 hónapban 10 kilót fogytam (nem maga a betegség hanem a hányinger/hányás miatt, pluszba amikor amúgy nem lennék rosszul, akkor is hányingerem van a gyógyszer mellékhatásaként).

Azt leszögezem, hogy nem vagyok vékony sajnos, 165 cm/70 kg.


Azóta néhány tanár folyamatosan cs*szeget. Nem reklámozom, hogy mi bajom van, de elmondom, ha kérdezik, vagy csak célozgatnak rá. Ha megkérdezik, mert pl. sápadt vagyok, hogy ettem-e ma, vagy hogy jól vagyok-e, azzal nincs semmi bajom, válaszolok, vagy nekik is elmesélem hogy mi van ha már nagyon cs*szegetnének. Nem mondom, hogy néha nem idegesít, de megértem, hogy érdekli őket, meg nem vagyok bunkó.


Viszont van 1-2 tanár, aki ezt képtelen megérteni, pedig többször elmondtam már nekik külön. Mindig felajánlják a segítségüket(??), és hasonlók. Minden hülyeséget kitalálnak, legújabban, hogy én biztos szedek valamit (gyógyszer, fogyasztószer, stb..). Előtte azt hitték, hogy hánytatom magam (céloztak rá..) . De most már nem tőlem kérdezik meg, hanem a barátnőimtől. Ők is elmondták amit én, de mintha a falnak beszélnénk. A kedvencem, amikor az egyik azt mondja, hogy segítségre szorulok meg ilyenek, folyton cinkelnek.

Így is nagyon ki vagyok készülve fizikailag, és most már kezdek lelkileg is (nem csak ez miatt), szóval nem hiányzik ez az egész. A barátnőim előtt duplán égő amúgy is.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Próbáltam már sokszor kedvesen elmondani, de úgy is, hogy burkoltan közöltem, hogy semmi közül hozzá. Kérlek adjatok valami jó tanácsot, mert szerintem a következő alkalommal konkrétan a p*csába fogom elküldeni valamelyiket, ha még valamit kitalálnak..


2014. ápr. 8. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid is beszélhetnének velük, ha nektek nem hiszik el, annak talán lenne eredménye.
2014. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szüleimmel nem vagyok annyira nagyon jóba, meg amúgy is anyukámat ismerve konkrétan lesz*rná, mindenre azt mondja, hogy nagy vagyok, oldjam meg.
2014. ápr. 8. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A főnökükkel, vagyis az igazgatóval is beszélhetsz. Az igazgató beszélhet a szüleiddel ha gondolja.
2014. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A "tanár" egy ritka rohadt állatfaj. Engem amiatt cikiztek gyerekkoromban, mert elkezdtem kopaszodni.
2014. ápr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
'A "tanár" egy ritka rohadt állatfaj.' - meg a biciklisták. Meg az autósok. Meg a diákok. És így tovább.
2014. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ez tényleg durva! Mennyi idős vagy? Egyébként a doki nem tud másik gyógyszert adni?Mert gondolom tényleg marha gáz így.
2014. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az igazgatóhoz azért nem szeretnék menni...

4-es, gondolom azoknak is volt bajuk...

16 vagyok. Nem, mert ez a legjobb/legerősebb (doki mondta). Amúgy tegnap kaptam még fájdalomcsillapítót is. Amúgy olyan hányingerem van, hogy arra a b vitamin nekem semmit sem ér, a daedalon azért használ, csak attól ugyanazzal a lendülettel be is alszom (meg a fájdalomcsillapítótól is).

Igazából most már remélem, hogy lassan vége lesz az egésznek, mert elég rémálom amikor egy nap csak pár falatot eszel, szédülsz, de tudod, hogy ha többet eszel a gyógyszert is kihányod..

Jó persze nem várom, hogy értsék meg, hogy ez milyen, nem is kívánom senkinek, csak azért kicsit lehetnének már kedvesebbek vagy valami..

2014. ápr. 10. 06:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ment a zöld mindenkinek!:)
2014. ápr. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!