Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval az osztályunkban van 7 fiú. abból az egyik a tesóm(ő fiú én lány vagyok)és van még 1 fiú akivel jól elvagyunk mint barátok.a többi 5 fiúból az összes szerelmes belém de nem értem miért.szerintem nem vagyok egy különleges szépség hanem olyan normálisan nézek ki. de mikor beszélgetek a fiúval akiről már beszéltem akkor mindig olyan hülyén néznek meg állandóan kérdezgetik na mi van vele jársz?mi nem kellünk neked, meg ilyen hülye kérdéseket. mit tegyek? 13/L
2014. ápr. 8. 19:01
 1/2 anonim válasza:
Ez egy elég kínos helyzet... tudom. Nem tudok sok mindent tanácsolni, de annyit biztosan, hogy az 5 fiú egyike felé se mutass különösebb érdeklődést (kivéve, ha valamelyik az öt közül tetszik neked). Az én osztályomban is van egy srác, aki totál belém van zúgva, minden órán bámul... Nem reagálok. Én a te helyedben is ezt tenném.
2014. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szard le, hogy mit gondol a többi fiú, barátkozz azzal, akivel akarsz.
2014. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!