Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket nem zavar, amikor...

Titeket nem zavar, amikor látjátok, hogy kibeszélnek?! (16/L)

Figyelt kérdés
suliban van egy lány,akin már többször észrevettem,hogy engem szid másoknak (bizonyára nem vette észre,hogy én a közelbe vagyok) Nincs oka rá,mivel én soha nem beszélek róla,soha nem beszélek vele.Sőt bioszból még dogánál segítek is neki,ja de akkor édi-bédin vigyorog rám utána meg............... :( szomorú vagyok,hogy pont velem ilyen TANÁCSOK?
2014. ápr. 24. 13:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
pedig másokat még lenne is oka szidni.De az osztályba valahogy ilyen gyűlölet alakult ki irántam.Nem tudom pedig én nem foglalkozok senkivel,nem beszélek ki senkit.
2014. ápr. 24. 13:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki bunkó az nagy ívben le kell sz@rni.
2014. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem bírom egyszerűen annyira zavar,hogyha én soha nem mondok rá egy rossz szót sem akkor ő miért? és még én vagyok kiutálva? ők(mármint az osztály) egymást egymás háta mögött össze vissza szidják (ez a jó?? ez kell? annyira elegem van :( máshol is?
2014. ápr. 24. 13:35
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Tanulják az életet!
2014. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és akkor most én is szálljak be??? és én is mondjam igen az x/y egy büdös r***** ??????? nah akkor közösségi ember leszek?
2014. ápr. 24. 13:48
 6/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Ha te is olyan leszel azzal az ertelmes emberek most is pici halmaza meg jobban lecsokken. Nem ertem a logikajukat, hogy milyen megfontolasbol teszik ezt, viszont nem akkor lesznek ok a faszagyerekel ha masokat szidnak. Tanacsot nem tudok adni, nekem sem sikerult meg rajonnom a megoldasra, de annyit azert mondok: ne sullyedj le a szintukre!
2014. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást! látom még vannak normális emberek :D
2014. ápr. 24. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:

velem az egész osztály ezt teszi pl ha ilyen ruha van rajtam az a baj olyan akkor az.mit vagy hogy eszek az is a gondjuk és kibeszélik.azt tudom tanácsolni amit én teszek:teljességgel lesz@rom !

14/F

2014. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A másik háta mögött való kibeszélés jellemző, gyakori emberi viselkedésforma. Mindenki csinálja, kivéve a szenteket, az más kérdés ki ismeri be, vagy éppen ki ismeri fel magán. Annyira gyakori, hogy könnyedén előfordul 3 olyan ember között, akik nagyon jól ismerik egymást. Bármelyik hiányzik a 3 közül, a másik kettő el kezdheti a hiányzót kicsit bökdösni, ha nem is szúrni, de mindenféleképpen döfködni egy villával. Azért nehéz ennek a viselkedésformának véget vetni, mert egyrészt van értelme, mivel a próbák(szellemi, fizikai) során buknak el a gyengék, ami evolúciós szempontból hasznos, ezáltal létrejön a fejlődés, másrészt pedig ez egy tabu a magyar társadalomban, kimondani, hogy nagyon sokan, szinte mindenki, mindenki kibeszéli a másikat és a másik az bárki lehet még én is lehetek, innentől kezdve ki tud és ki is alakul az úgynevezett stockholm-szindróma, aminek a lényege, hogy ha elég erős az elnyomóm, akkor bár nem tudatosan, de az evolúciós túlélésem érdekében, átveszem az elnyomó véleményét, tehát nem harcolok ellene, hanem beállok mellé. Ezt a hozzászólásomat tabu döntésnek szánom, az erejét majd a többiek határozzák meg, akik eldöntik a nagy valószínűséggel a jelenlegi, tabuban élők ereje a nagyobb, vagy pedig azoké, akik majd az idők során áttérnek a tabu döntők oldalára. Valószerűtlen a győzelme a tabudöntőknek, mert az ellenség ereje nagy, és az ő jeligéjük egyszerűbb, populistább, ezért aki beáll annak tennie is kell a győzelemért, mert az ő aktív tevékenységére, hozzászólásaira is szükség van a tabu ledöntéséhez és az új, jobb világ létrejöttéhez.
2014. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. Aki kibeszél, az irigy. Aki pedig elhiszi annak ellenére, hogy nem ismer alaposan, az vagy hülye és nincs mérlegelőképessége, vagy egyszerűen csak nem érdekled annyira, hogy jobban utánajárjon és megelégszik azzal, amit hall. Szóval az ilyenekkel felesleges foglalkozni. Fabatkát sem érnek az ilyen emberek.
2014. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!