Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van vagy volt olyan iskolatárs...

Van vagy volt olyan iskolatársatok, akit iskolaszinten nagyon sokan utálnak valamiért?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy utálják, mit tett?
2014. ápr. 26. 09:39
 1/6 anonim válasza:
Nagyot mondott , és már az elején is sok rossz hírt lehetett róla hallani.
2014. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, azért mert kövér volt és iszonyatosan gyerekes.
2014. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem az nem gyerekes dolog, hogy azért utálnak valakit, mert kövér -.-'
2014. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Van. Nem mondom, hogy 100%-ban utálja mindenki, de mondjuk a suli 80%-a.

Egyfolytában csak a bulikról/pasikról tud mesélni, de eközben hangoztatja, hogy ő nem r*bi, miközben random srácoknak szokott bepucsítani, meg masszírozni őket a suliban:D És persze mindezt az iskola közepén, és jó hangosan, hogy mindenki lássa.

És ha valaki nem kedveli, az tuti féltékeny, mert ő olyan szép, olyan jól sportol, és persze halál okos is. (és ez nem vicc, tényleg szokott ilyeneket mondogatni magáról...)

Nem mondom, hogy nem szoktunk vele beszélni, vagy kiközösítjük, de nem lesz a legjobb barátnőm, az biztos.

2014. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%
Volt egy lány,aki már elment a sulinkból (nemcsak emiatt).Én személy szerint bírtam,viszont a többiek nem csípték,mert sokszor főnökösködött,azt hitte,körülötte forog a világ és nem volt olyan tucat,mint a többi lány.Nem öltözködött úgy,mint a mostani lányok többsége és mindenkinél jobban tudott mindent.Azért kedveltem,mert én jókat tudtam vele kettesben beszélgetni,de már nem tartjuk a kapcsolatot.
2014. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második vagyok!!! Miért húztok le??? Az volt a kérdés, hogy utálták-e valakit nagyon a sulinkban. Igen, volt egy lány, aki kövér volt és gyerekes és nem kedvelték. Nekem osztálytársam volt, jóban vagyunk még most is. Kicsit gondolkodni kéne, mielőtt össze-vissza nyomkodtok.
2014. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!