Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől lesz valakiből egy...

Mitől lesz valakiből egy iskolában az iskola nyomorékja, akin röhögnek sokan a háta mögött és kiközösítik?

Figyelt kérdés
Milyen dolgok vezethetnek ahhoz, hogy valakivel ez legyen? Kiknek szokott ez a sors jutni?
2014. máj. 10. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
akiknek meg van az a tulajdonságuk vagy valami vele kapcsolatos dolog,ami miatt tudják piszkálni,és lehet,hogy az a személy érzékeny és nem mer visszavágni..ezt a többi is észreveszi,hogy gyenge belül,ezért nyugodtan belégázolnak,megtesznek vele mindenféle rosszat beszólnak meg ehhez hasonlók,miközben másokkal ezt nem tennék,sőt, az ilyen nagymenő idiótákat tisztelik is.
2014. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem fogadja el önmagát. Túl sok gátlása van, és nem mer kiállni magáért. A gyengét a gyerekek megismerik, és már mehet is a levesbe.
2014. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
De Te Nem lehetsz ilyen! Még fiatal vagy, kérlek szedd össze magad! Szeresd magad, minden hibáddal együtt és fogadd el magad!!! Ne hidd el, hogy vesztes vagy! Nem vagy az!! Én az vagyok, csak már 36 éves vagyok. Na én már nem tudok változtani, de TE IGEN!! Minden csak nézőpont kérdése!!
2014. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!