Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megvédeni...

Hogyan tudnám megvédeni magamat az osztálytársaimtól?

Figyelt kérdés
sokszor piszkálnak, beszólogatnak és már nagyon idegesít. legtöbbször visszaszólok neki(k) de akkor sem hagyják abba a piszkálódást. próbálom azt mutatni feléjük hogy nem érdekel, de ez nem mindig sikerül. a barátaim ilyen esetekben nem védenek meg, az is közrejátszik hogy kevés barátom van és ők nem szoktak senkinek visszaszólni. mit tegyek?

2014. máj. 12. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg nekik hogy szálljanak le rólad vagy bajok lesznek esetleg ha jó formában vagy az egyiknek le is baszhatsz egyet.
2014. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mennyi ilyen volt.

megrázták a pofonfát, aztán annyi.

volt aki többször is.

2014. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hetedikes vagyok és lány, nem szeretnék verekedni mert utána köpnek a tanárnak és azon fognak röhögni hogy lecsesznek engem
2014. máj. 12. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy pofon vágod nem verekedés és a tanárok se fognak leszidni ha látják hogy folyton piszkálnak.
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól elvered akkor már nem fognak a lecseszésen röhögni.... de nézd meg az amerikai pitét és vegyél példát a jó, öreg Stifflerről :D A hatás nem marad el. Szokás mondani: A sz***ás társasjáték.
2014. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
ugy verd el mikor senki se latja ;)
2014. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban volt egy osztálytársnőm, aki állandóan beszólogatott nekem. Nagyon kis kényeske volt, a fiúk állandóan körüludvarolták, és élvezte, ha másokat ócsárolhat, ugrathat. Én elég csendes, félénk lány voltam.

Egyszer sorban álltunk az osztályterem ajtaja előtt, és hallottam, hogy rólam beszél, de persze úgy, hogy halljam, és a többiek röhögtek. Hátrafordultam, és orrba vágtam, de úgy, hogy eleredt az orra vére. Utána abbahagyta a kis dolgait...


Csak egyszer kell valami nagyon meglepő, rád nem jellemző dolgot tenni, és akkor leszállnak rólad, mert az emberek nem szeretik, ha valaki kiszámíthatatlan.

2014. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül verekedni, lehet tényleg te jönnél ki belőle rosszul.. Tudom, ez mennyire rossz, nekem is jó párszor beszóltak/csesztettek 7.-8 ban, aztán gimire kinövik mind, meg általában nem egy osztályba mentek.

Fel a fejjel, mondd nekik, h szánalmasak és peregjen le rólad minden.:)

Még annyit mondanék, h akik beszólogattak sehol sincsenek az életben, én meg elégedett lehetek, mert vannak céljaim, nem csak tengek meg csúszok lejjebb, mint ők.

2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

AZ UTOLSÓ NAGYON JÓ. Bár nem hiszem, hogy vicces volt, engem most felvidított! :D

Ha annyira zavar egyébként, próbálkozz iskolaváltással! :)

2014. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szerintem csak szard le szimplán, semmi értelme verekedni. Vagy komolyan de tényleg komolyan mond nekik hogy légyszíves hagyják abba.Szerintem ez beválhat, ha nem viselkedsz úgy mint egy kis gyerek, és legalább egy súlycsoportba se kerülsz velük. Amúgy miért piszkálnak? A gyakorisneved alapján, amúgy, azt hiszem ismerjük egymást.
2014. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!