Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is lépnétek?

Ti is lépnétek?

Figyelt kérdés

A történetem az,hogy ma elmondták ki olvassa a tanároktól a búcsúzót s a prózai szöveget. S egyikből sem kaptam egy árva betűt sem,pedig hangos olvasásból csak én kapom meg mindig az ötöst. A prózai szöveg annyira nem is bánt de a tanári búcsúztató igen..mert lehet hogy hosszabb versem van de annak a lánynak is aki mondja a búcsúztatót s a prózai szöveget is. :/ Mindenki írt egy tanítóról s csak három gyerek olvas fel a prózaiból pedig csak ÉN nem olvasok mindenki más..


Ti lépnétek hogy akiről írtatok legalább azt olvassam fel? Mert nagyon bánt a dolog.. :'(



14/l



2014. jún. 12. 15:07
 1/6 A kérdező kommentje:
akiről írtam***
2014. jún. 12. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el a francba.
2014. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Első válaszolónak: :DDDDDDDDD

Kérdezőnek: Mindenképpen szólj, hogy te is szeretnél olvasni. Egyébként is, ha mindenki olvas, hogyan hagyhattak ki Téged? Ez így igazságtalan, ne hagyd annyiban.

2014. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8. osztályba hangos olvasás? :O

nálunk ez alsóba volt csak divat...


hagyd a fenébe a verset

2014. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,valóban.. :) Nagyon dedós :)

Köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 12. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

De komolyan, ha nem kiváncsiak rá, akkor nem érdemes erőltetni, mert már aalpból negatív lesz a hozzáállás. És amúgy ha többen is írtok, de csak a téged nem választottak, kérdező, akkor meg nem is érdemlik meg, hogy dolgozz a társaságért.

2014. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!