Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki segítene tovább lépni?

Valaki segítene tovább lépni?

Figyelt kérdés

Ma ballagtam el általánosból és nagyon hiányzik már most az osztályom pedig alig telt el 2 óra.. nagyon jó közösség volt... Hiányozni fog a sok hülyeség,baromkodás :')

Sokáig lesz még hiányérzetem?

Illetve milyen lesz 0.os nak lenni? félek a középsulitól is.. :S


2014. jún. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg abban hogy továbbra is találkozz a régi osztályoddal? Amúgy meg jön majd egy új osztály, akkor majd velük leszel jóban :D Jó dolog egy új közösségbe bekerülni.
2014. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bruce_Wayne ***** válasza:
túl leszel rajta, hogy mennyi idő az csak rajtad múlik. Nem hiszem hogy mindenkivel képes lennél tartani a kapcsolatot,mindenkinek meglesz a saját kis élete ez után, az emberek szétszóródnak,figyelmük más irányba terjed majd ki.De persze tehetsz próbát arra vonatkozólag hogy a legtöbbjükkel kapcsolatban maradj,de hidd el el fog múlni a hiányérzet és neked is lesznek új céljaid amik majd elvonják a figyelmed,de a szép emlékek megmaradnak afelől ne aggódj.
2014. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne a középiskolától félj,hanem a tananyagtól!A 0.illetve a 9.osztály a selejtező osztályok!Az első évben a tanárok ugyanis felmérik a képességeiteket,és keményebbek lesznek jóval,mint később.Ezt azért teszik,hogy mindenki kiessen,aki nem oda való!Nálunk is kiestek körülbelül 10-en!Sokakról nem gondoltam volna,hogy egy év után már el is mennek,de elmentek.

Te 5 évet leszel az osztályoddal,én csak 4-et voltam,szerintem te jobban összefogsz velük szokni,jobban fognak hiányozni.


NE BÁNKÓDJ!Sok mindenre most derül majd fény,most nyílik ki igazán a világ!Ezt persze mindkét értelemben kell érteni:rossz értelemben is,de jó értelemben is!

úgyhogy ne csüggedj,nyugi!:)

2014. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöldkéz! :)
2014. jún. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!