Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most ezt mire véljem?

Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

A vizsgaidőszakom most ért véget és tegnap egy csoporttársam rám írt fb-n, h megkérdezze h az egyik tantárgyból milyen jegyet kaptam, majd meg se várva a válaszomat, már írta is, h ő mit kapott. Nem vagyunk barátok, 1X beszéltem vele és nem tudom hová tenni ezt az üzenetét. Szerintetek?

köszi a válaszokat !


2014. jún. 13. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű érdeklődés. Nekem is sok ilyen kérdés volt vizsgaidőszakban a fb-on. Én megtiszteltem azért mindenkit egy válasszal. :)
2014. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, ő kérdezett és rögtön utána írta is, h ő mit kapott, kvázi olyan érzésem van, mintha nem is érdekelte volna, h mit írok, csak dicsekedni akart volna, mert utána még az átlagát is kiírta fb-n és én hiába kérdeztem tőle, már nem válaszolt
2014. jún. 13. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos csak nem akart úgy tűnni mintha ki akarna kérdezni, ezért előzékenyen megírta a saját jegyét. Hogyan folyt a beszélgetés további része? Mert abból le tudod szűrni hogy csak dicsekedni akart (ebben az esetben nem igazán dumáltatok tovább) vagy csak beszélgetni, ismerkedni akart :)
2014. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó jegyet kapott, valószínűleg dicsekedni akart.
2014. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!