Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogos ha az ofő...

Szerintetek jogos ha az ofő nem akar eljönni az érettségi bankettre?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnökunk nem akar eljönni a bankettre mert 3 diákkal rossz lett a viszonya és ezeknek a dákoknak az érettségije is rossz lett ezért a diákok szülei bementek hozzá és megvádoltáuk hogy részlehajló volt(elég burván). Erről a 3 dákról azt kell tudni hogy elkényezetett buta libák (nem csak úgy hanem szó szerint buták) a szüleik (annyuk) meg tipikus rosszindulatú, őtthonülő, unatkozó, gazdag, háziasszonyok és ez a társaság már akkor is együtt anikor a lányaik álltalánosba jártak.

A lényeg hogy emiatt a három csaj miatt nem akar eljönni a bankettre mertahogy a meghívóra küldött válaszából rájöttuk megsétődött, visszautasította a meghívást és virányelven ekültde az egész osztályt

melegebb éghajlatra ami különösen rosszul esik mer az osztály többi rész semmit sem ártott neki.

Hogy őszinte legyek egy kicsit csalódtam mert szeritem ez a sértődősdi

már 14 évesnél is gáz nemhogy egy tanárnál, de ha más a véleményetek mondjátok el nyugodtan. (És ha lehet kérni kulúráltan)



2014. jún. 16. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj,szegény osztályfőnöknek nem lehetett sok sikerélménye veletek!:( (Ahogy látom,már ne is haragudj!)


De egyébként nem jogos!Dönthet így,de nem jó döntés,mert ezzel sok embert magára haragít,provokál.Szerintem egy banketten igen is illik megjelenni egy osztályfőnöknek,hiszen mégis csak osztályfőnök volt.

Én nem tudom még,hogy nálunk bárki is meghívja-e őt,de ő annak ellenére,hogy annyira nem szeretett minket,csak a maga módján egy kicsit,annak ellenére igazából tuti,hogy eljönne,ha hívná valaki.

2014. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom hány éve volt a bankettetek, de lehet, hogy teljesen más van a háttérben, mint amit sejtettek. Lehet, hogy depressziós az osztályfőnökötök, és egyáltalán nem vágyik emberek közé, függetlenül a három libától...
2014. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Hányas lett a magyar érettségid?

Amúgy én az ofőd helyében ott lennék a banketten, mert mégis csak négy évig volt veletek jóban rosszban...

A többi diák részéről büntetés ez, nem a másik három gyereknek.

Lehet inkább csak fél az atrocitásoktól, amik a banketten érhetik a három diák miatt...

2014. jún. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Rossz a kérdésfeltevés, nem jogosság vagy nem jogosság kérdése, az érettségi záráskor minden jogi jellegű kapcsolat megszűnik közöttetek.

Kérdés, hogy az osztály többi része kiállt-e nyíltan az osztályfőnök mellett, vagy pedig megelégszetek azzal, hogy "mi semmit sem ártottunk". Adott esetben ezt a passzivitást ő érezheti árulásnak, és lehet, hogy ezért nincs kedve közöttetek tölteni a szabadidejét.

2014. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt hasonló dolgunk, de más miatt... nálunk az volt, hogy van egy sulidíj, amit a legjobb tanár kap meg az évfolyam választása alapján... ofőm tényleg megérdemelte volna, mi neki akartuk adni, de az egyik másik osztály behisztizett, mert jaj, ne legyen már ofő (talán azért, mert az övék nem volt jó tanár, és irigykedtek), és bezsaroltak minket, hogyha rájuk merünk szavazni, akkor majd a harmadik osztály ofőjére szavaznak. Így ők nyertek, mert mi nem tudtunk volna jól kijönni, viszont ezt a háttérdolgot meg a kavarást, zsarolgatást az ofőm nem látta, úgy értékelte, hogy nem álltunk ki mellette. És úgy voltam vele, hogy megértettem, mert a tanár is ember, ő is kiakadhat, viszont azért van egy határ, amit nem kellene átlépni... nálunk ő vissza akarta mondani a szerenádot. Aztán az segített, hogy többen írtunk neki, és megmagyaráztuk neki, bocsánatot kértünk tőle, amiért nem szálltunk jobban szembe a másik osztállyal, illetve azt is megírtuk, hogy a reakciója nekünk fájt, és ez hatott. Szerintem meg kellene próbálni írni neki vagy ha lehet, beszélni kellene vele, meg kellene magyarázni, hogy értitek, hogy mi a baja, de nem azokat kellene büntetni, akik nem tettek ellene semmi rosszat. A három libát meg én a magam részéről jól leégetném a banketten (főleg az agyi kapacitásukat érintve :D), úgysem lesz ott anyuci akkor, hogy megvédje. Sok lúd meg úgyis disznót győz...
2014. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!