Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak a matektanáromnak...

Mit adjak a matektanáromnak hálám jeléül a négy évig tartó munkájáért?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékkal tudnám illetni őt?

Szívesen fogadok értelmes válaszokat...

Köszönöm!



2014. jún. 16. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy gyönyörű nagy virágcsokor. Ha bármi mást adnál, az félreérthető lenne.
2014. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hoppá, azt elfelejtettem írni, hogy férfi. Egyébként a virág is jó lehetne...
2014. jún. 16. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfinek adhatsz bort is. Én a kedvenc rajztanáromnak anno fényképet adtam, amin 4-en (szakkörösök) voltunk rajta + ő is. Akkor készült, amikor az osztályképünk, csak ő pont arra járt, úgyhogy elraboltuk egy kép erejéig. Kitette a szertárba, most is kint van, pedig már 8 éve ballagtam. E mellé egy üveg bort kapott, de azt is 4-en adtuk.
2014. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Férfinek is lehet virágot adni, pláne meg egy férfi tanárnak. Egy tanár nem olyan, mint egy barát, ahol lehet adni elektromos borotvát, vagy egy üveg viszit, itt a tanár és a tanítvány között a kapcsolat nem baráti, még akkor sem, ha 4 évig kedvelték egymást. A virág az az ajándék, ami kedvességet és hálát is kifejez, de nem többet.
2014. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 3-sal egyetértek.
2014. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

adjál neki egy bűvös kockát



Bort egy fotóval vagy akár egy bort képeslappal amiben írsz egy szöveget pl. köszönöm h tanított vagy ilyesmiket

2014. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tom Benko ***** válasza:
100%

Ha már virágot akarsz, akkor legalább cserepeset, ne vágottat. Az olyan lehangoló, másrészt pár napnál tovább nem marad meg...

Az én javaslatom könyv, ez mindig jó, különösen értelmiségiek esetén, vagy valamilyen személyes, egyedi ajándék. Láttam például, hogy a Pithagorasz-tétel Brahmagupta-féle bizonyítását valaki tűzzománcból elkészítette - na, olyat az ajándékboltokban nem fogsz látni.

2014. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kockaéder számait írd ki neki egy cd-re. Én ezt kaptam és nagyon tetszett.
2014. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Óóó a Kockaéder*.*:) Én azt hallgattam egy nappal a matekérettségi előtt XDD És kínomba röhögtem,mert már fél éve annyira szenvedtem a matekkal,hogy az hiihetetlen.Több,mint 500 matekfeladaton túl voltam XDD (53 pontos lett végül az érettségim,mert minden feladat olyan típusú volt,mint amiket gyakoroltamXDD).


Na,de:

Lehet venni virágot,csokit,könyvet,dísztárgyat,és tényleg a kocka!:)

Na az egy jó ötlet volt,lehet,hogy én is veszek a tanáromnak majd XDD Ki tudja!

2014. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Számológépet :')) Vicc volt ;))
2014. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!