Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A középiskolai tanárok örülnek...

A középiskolai tanárok örülnek annak, ha elmarad egy óra vagy rövidített órák vannak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis egy óra amit ők tartanának
2014. jún. 20. 14:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, úgyis be kell pótolni. Szerintem kevesebb macera, ha nem marad el.

A diákok örülnek :)

2014. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ebben az évben sok óra elmaradt, pl. tűzriadó próba,hangverseny,ballagó próba miatt. Meg voltak rövidített órák is, ha pl. értekezlet volt.

Egyiket se pótoltuk be:D

2014. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk örültek,és mi sem pótoltuk be.Senki sem ellenőrizte,az igazgatónő is mindig sietett.
2014. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gimnáziumi éveim alatt csak egyetlen egyszer pótoltunk be lyukas órát, de az se lett volna szükségszerű csak a tanár ragaszkodott hozzá (megjegyzem ő a gimi legellenszenvesebb tanára)
2014. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a gimiben nem örültek, mert lemaradtunk az anyaggal. De ami nem érettségi tárgy, olyan óra marad el, akkor bizony örülnek. :) A rövidítést meg megoldják saját maguk: késve mennek órára. :D
2014. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én örültem neki, de nem azért , mert nem kellett dolgozni, hanem az igazgató nem tudott belekötni legalább semmibe...
2014. júl. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!