Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit jelent? (16L)

Szerintetek mit jelent? (16L)

Figyelt kérdés
Idén felhívtam a volt tanáromat(nő)akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok és amikor elköszöntünk azt mondta nekem,hogy "szia kicsim".

2014. jún. 20. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elszólta magát. Megesik, főleg ha valakivel jóban vagy. Lehet megfeledkezett róla, hogy nem a gyerekével beszél vagy tényleg, csak sima elszólás volt.
2014. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Többször is mondta már.:)
2014. jún. 20. 23:43
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Kedvence vagy,nem kell túlspilázni! :)
2014. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Felhívtad:megadta a telefonszámát.Egy tanár vajon miért adja meg a telefonszámát a diákjának?Hivatalos,iskolai ügy volt?

Na,most...

...vagy tényleg ennyire a kedvenceként kezel,vagy pedig valamit mégiscsak érez...

Ennyire ne legyünk már elvakultak,pár éve volt egy sztori,hogy a leszbikus tanárnő a diákjaival iszogatott,és párat a lakásába csábított,és akkor ott zajlottak a gázos ügyek...Ebből balhé lett,és valami rendőrségi ügy lett belőle.

Annak idején még rá is kerestem a nőnek a profiljára,még az Iwiw idején.

2014. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnéd ha lenne közötettek valami? Vonzodsz UGY hozzá?
2014. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ártatlan dologról beszélünk,Ti meg belebeszélitek a perverziót :) Jó nem elképzelhetetlen de nem sok ennek az esélye.Na meg a tanár az állásást kockáztatja egy kapcsolattal,és csak úgy nem mernek otthagyni iskolát mert nem osztogatják a tanári állásokat szerintem
2014. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne essunk már túlzásba...

2 éve érettségiztem, volt osztályfonokommel a mai napig jó viszonyban vagyok. Már lassan nyugdíjaskorú norol beszélunk. Sokszor hív meg bennunket a lakásába (engem meg pár lányt). De volt, hogy másik volt osztalytársamat amikor nehézségei adódtak a továbbtanulásnál, szintén felhívta magához és rászánt egy délutánt, hogy segítsen neki és átbeszéljék.

Egyébként ilyet hogy "kicsim" én is mondtam már olyan kisgyerekre, akivel nem állok még rokoni viszonyban sem. Egyszeruen ez a szó jott a számra.

Ha a te tanárod nem egy 30 éves pasi, hanem egy no, akkor jó eséllyel a gyereket látja benned és azért mondta.

2014. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.-nak igaza van,egy kissé eltúloztam a dolgot...de ennek ellenére,amit írtam,az megtörtént eset!És bármi lehet.
2014. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Olvasás, emberek! Felhívtam a volt tanáromat (NŐ)...
2014. jún. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9:miért,nem létezik a leszbikusság?Vagy a biszexualitás,esetleg?Netán elítéled valamelyiket,és azt hiszed,hogy nem létezik ilyen?(Csak egy betegségnek képzeled?)
2014. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!