Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Katolikus lányként nagyon...

Katolikus lányként nagyon rosszul érzem magam, mert fantáziálni kezdtem a tanárnőmről! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 16:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és nem akarok bűnbe esni
2014. júl. 9. 16:15
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
akkor menj férjhez gyorsan vagy fogadd el hogy vannak vágyaid! nem azért leszel bűnös ember hogy milyen a szexuális beállítottságod vagy mennyire vagy perverz hanem hogy milyen ember vagy az életben, a hétköznapokban! :)
2014. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazság az hogy nekem sose voltak ilyen fantáziáim,most történt először.
2014. júl. 9. 16:24
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Sajnállak,tényleg.Talán egyszer majd lesz annyi eszed hogy mersz gondolkodni.
2014. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Gondolod, hogy egy igazi Isten (ha létezik) azért adna vágyakat az embereknek, hogy utána megtiltsa, hogy élvezzék az ezekkel járó örömöket?
2014. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Ezt inkább valami keresztény fórumon kellene megkérdezned. Esetleg a gyóntatódtól gyónás keretében.
2014. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fantáziálj róla tovább!:)Én megtettem,és nem volt baj belőle.Ugyanakkor vallásos sem kifejezetten vagyok,hitem speciális alapokon nyugszik.
2014. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Kedves katolikus lány! Azt javaslom, az egyház szabályainak vak követése helyett próbáld önállóan eldönteni, hogy Isten szemében mi a jó és mi a bűn. Bízom benne, hogy rá fogsz jönni, hogy az ilyen fantáziálás nem bűn.
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

Ha keresnél egy fiút? Házasság előtti szex szóbajöhet esetedben?


Rossz vágy ajándék, megtanulhatsz bánni vele. Hogyan tereld jó irányba, folytsd el, állj ellen, vagy éld meg.


Egy fontos: sose hibáztasd magadat, nem vagy bűnös, nem tehetsz róla. Lehet ördögre, meg istenre fogni, de te nem tehetsz róla.


Kérheted isten vagy jézus segítségét, segítsen ellenálni, átkecmeregni ezen a dolgon.

2014. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor örülök, hogy nem egy könyv határozza meg, mit érezhetek és gondolhatok. Szerencsére vannak saját gondolataim.

Olvasd el:

Fromm: Az emberi szív c. könyvét.

2014. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!