Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem nem érdekelnek a tanárai...

Engem nem érdekelnek a tanáraim, sőt hidegen hagynak, én csak magamat szeretem mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 16:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene, hogy érdekeljenek a tanáraid?
2014. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
MERT FIGYELTETNEK,furának tartanak,és azt hiszik nem látom hogy néznek mintha valami hülye lennék,csak mert magamnak való vagyok,de én ilyen vagyok és kész
2014. júl. 26. 17:09
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Figyeltetnek?

Mégis kivel?

A CIA-val?

FBI, esetleg NNI?

Vagy esetleg egy drón köröz fölötted?

2014. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ők figyelnek,furán viselkednek velem,de már idegesit mit tegyek ?
2014. júl. 26. 17:13
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
Mint ahogy te is írtad: Ilyen vagy és kész. Pont. Nem kell megváltoznod, ha neked így jó, ahogy most van. Az emberek azért szeressenek amilyen vagy, hidd el te is jobban fogod magadat érezni, ha önmagad vagy minden helyzetben. :)
2014. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
de ők nem értik meg ,már félek a szeptembertől
2014. júl. 26. 17:15
 7/34 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy furán viselkednek veled? (Figyelni alapesetben minden diákra szoktak, ez is a munkájuk része)

Az összes tanárnál tapasztalod ezt, vagy csak bizonyosaknál?

Osztálytársakat (normálisabbakat) megkérdeztél már milyen benyomást keltesz külső szemmel?


Ha valóban sokkal jobban figyelnek téged, mint a többieket, és minden tanár, akkor valószínűleg valamivel (gondolom önkéntelenül) kiváltod ezt, és nem rosszindulatból teszik, hanem pl. aggódnak érted, mert valami nem oké veled. Simán a visszahúzódó, magának való viselkedés önmagában nem vált ki ilyen figyelmet.

2014. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
pszichológus mielőbbi felkeresése erősen ajánlott.
2014. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Már kapásból 4.tanáromnál érzékelem ezt a benyomást,magyar-töri.nyelvtan/ matektanár/ és a biológia ,nah meg az angoltanár ,mindig azt érzékelem hogy ha írok valamit ,és felemelem a fejemet ,akkor pont leveszi a szemét rólam,több figyelmet érzékelek tőlük részemről,a többiek ezt nem látják mert nem is figyelik a dolgokat.
2014. júl. 26. 17:40
 10/34 A kérdező kommentje:
8.neked kéne az
2014. júl. 26. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!