Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársnőm és általánosba járunk és volt már pasija meg miden, de most van 1 20 éves pasija!!! Ezt azért elég furának tartjuk. És mindig újságolja, hogy smároltak, és épp hogyan..stb. De nem ezzel van a baj, csak 1 20 éves kölöknek nem is mások az igényei (úgy). De tudom, hogy nem rám tartozik, de ez sztetek norm.?

2014. júl. 31. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén a barátnőd egy ribizli.
2014. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 20 éves nem kölyök, ő már bőven felnőtt, és ez a szégyen, hogy mégis kis csitrikre bukik.
2014. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát igaz, hogy nem kölyök, de akkor legyen 1 paraszt. :)
2014. júl. 31. 15:30
 4/8 A kérdező kommentje:
De amúgy 1. válaszolónak: a csaj undorító, szőrös, és büdös folyton izzad és azt szellőzteti, ragyás, igénytelen...stb Tudom h a dolgok nagy részéről nem tehet,de ellenük viszont igen.
2014. júl. 31. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Most te irigy vagy???!
2014. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Dehogy is! Komolyan nem. Csak kicsit furcsa, hogy milyen ízlésük van az embereknek. de mindenkinek más csinos és vonzó.
2014. júl. 31. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
egy régi barátnőm 15 éves volt,mikor összejött egy 24 éves pasival...tudod,kinek a pap...
2014. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
omg. áltlnosba jártok? akk bocs de a pasi hivatalosan is pe-do-fil. ha jól értem.
2015. jún. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!