Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek volt már ilyen izzaszt...

Veletek volt már ilyen izzasztó helyzet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam aki szó szerint néz,de látja rajtam hogy feszült vagyok ha néz,és még se fejezi be,az órára nem tudok koncentrálni miatta próbáltam jelezni a feszülségemel hogy zavar ha ezt csinálja,de nem tudom hogy közöljem vele értelmesen hogy fejezze be.

Szeptemberbe megint kezdődik a tanítás és ezen agyalok hogy legyek udvarias vele?



2014. júl. 31. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer amikor megint néz,nézz vissza rá.. és addig nézd,míg el nem kapja a tekintetét..ha ebből nem jön rá..

Vagy szervezd be az egyik barátnődet,és ketten nézzétek.:D Nemrég láttam, a Discovery-n egy kísérletet,mikor egyszerre többen bámultak egy palira egy várakozó teremben, mindegyik jelölt elmenekült..

Amúgy szerintem viselkedj vele normálisan.:D

2014. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.Oké,de előtte veszek neki valami édességet hogy nehogy megbántsam
2014. júl. 31. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
XD
2014. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát te eléggé rosszul vagy kérdező. Ő hoz téged kellemetlen helyzetbe, erre még te vennél neki valami vigasztalásul ? :DD
2014. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Ennek mi az értelme de most komolyan?
2014. aug. 3. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az értelme miatt szeretjük! :D :D


Gondoltam végszükség esetén meg lehetne kedveltetni vele ezt a kis nótát. Betolni telefonon vagy fészen...

2014. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyent tenni vele,mert jó ember ,és bántani nem akarom
2014. aug. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!