Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Belezúgtam a tanáromba?...

Belezúgtam a tanáromba? Hogyan lehetne leplezni?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy új tanárt tavaly, fiatal, okos, helyes, vicces, kedves... És rohadt nagy arc, szóval nem egy ilyen ötvenes, zsírosbajszú pacák, szerintem "jogos", hogy beleestem. Főleg az esze fogott meg, csomót beszélgettünk négyszemközt, mert nagyon szeretem a tantárgyat is, és rengeteg kérdésem van. Ő pedig mindet meg tudta válaszolni, de úgy voltam vele, hogy ez nekem nyilván nagyon imponál, de neeem, nem vagyok én szerelmes :D

Aztán azon kaptam magam, hogy "véletlenül" arra lődörgök, amerre a buszhoz szokott menni, "véletlenül" pont egyszerre érkezem vele az iskolába. Ezek csak apróságok, gyorsan le is álltam velük, mert nem szerettem volna, hogy esetleg azt higgye, belészerettem.

Az osztályban rendszerint hallgatok, ha róla van szó, mert ha megszólalnék, elpirulnék. És közben ő nem sejt semmit, mert tök jól összebarátkozott velem, tényleg érdekli, hogy mi van velem, elmondta, hogy egyébként értelmes, szép lánynak tart, milyen jó lenne, ha ilyenekkel lenne tele az intézmény, mint én. Meg tényleg törődik velem, mindig megkérdezi hogy ha szomorú vagyok, hogy miért, próbál segíteni, aggódik, annyira aranyos! :) Mellette ő is mesélt az életéről, főleg a diákéveiről, és úgy sajnálom, hogy nem fiatalabb 6-7 évvel, mert akkor biztos összejöhetnénk, de neki mostanra már menyasszonya van (tök mindegy, ha nem lenne, akkor se hiszem, hogy többet érez irántam puszta szimpátiánál).


-ömlengés vége-


Tehát az a helyzet, hogy végzős leszek, kell az emelt töri az egyetemi felvételihez, ami heti 5 órát jelent, + 1-2 versenyfelkészítő, és nem akarom, hogy rájöjjön, mi a helyzet, se azt, hogy bárki más megtudja, nagyon szégyellném magam. Azonkívül tudom, hogy egy korban hozzám illő fiú irán kellene így éreznem, de ők annyira éretlenek és a tanárom pedig kedves, lovagias... Szóval mit tegyek, hogyan éljem túl ezt az egy évet?

17/L


2014. aug. 9. 23:35
 1/5 kingu9 válasza:
Szerintem továbbra is viselkedj ugyanúgy vele, ismerkedj más fiúkkal, és különösebben ne keresd a társaságát. Lehet, hogy kedvel téged, de ennél szerintem ez nem több. Barátkozz, keress új arcokat:)
2014. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Na végre, egy újabb tanár-diák "szerelem" kérdés. Már majdnem depressziós lettem amiért az elmúlt 1-2 hétben nem volt.
2014. aug. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszi, ezt fogom csinálni akkor, csak nehéz lesz :/ Azt tudom, hogy nem akar semmit, sőt, én se akarom, hogy bármi legyen köztünk, "ki akarok szeretni" belőle.


Második: Végre, teljes 5 perce nem láttam olyan válaszolót, aki csszik válaszolni, de ugatni azért tud.

2014. aug. 10. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerkedni 20-22 éves fiúkkal, ők már azért felnőttesebbek.

Törire járjál, tanulj mindig az órára, de ha lehet ne maradj a tanároddal kettesben.

2014. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt nekem ien fordítva is:D és nem vok a legszebb, csajom se volt:d de nem tanultam, üres lapot atam be dogán és 5 ös:D
2014. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!