Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit fognak szólni a tanárok...

Mit fognak szólni a tanárok hozzá ha nekem piros hajam van, bakancsban járok, terepszinű nadrágban és Nagymagyarországos pólót hordok, megtilthatják nekem? Vagy nem érdekli őket? Nem egyházi suliba megyek hanem egy szakközép és szakmunkás iskolába.

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 16:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy punk vagyok.
2014. aug. 11. 16:33
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerem az iskolát, szerintem szinte mindenhol vannak ilyen stílusú emberek :D de egyébként nekünk a házirendben benne volt, hogy nem lehetett kirívó öltözetben iskolába jönni
2014. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szaboviki válasza:
70%
Sztem nem fognak örülni , de biztosan megengedik , hisz ez a te stílusod , te se szólód le őket hogy öltözzenek másképp!
2014. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
xD Nacionalista punk. Nem illik össze a kettő.
2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, néha a pólót cseréld le..

És igen, beleszólhatnak :)


Nekem 3x volt elbeszélgetésem az igazgatóval, 2 intő, illetve a végén annyit mondott, hogy a következő alkalommal ki is rúg..


Tarajba volt állítva a hajam..bár, lehet közrejátszik az, hogy órán csináltuk..de fene tudja.

2014. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És csak a hajad miatt?meg azért mert néha hülyültél órán?
2014. aug. 11. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:

4# Ja mekkora nacionalista aki nagymagyarországos pólót hord! (facepalm)

Attól függ többi diák milyen. Ha valaki van még hasonlóan kirívó frizura, ruha akkor téged sem fognak jobban megszólni mint őt, viszont nem fogják engedni, hogy te elkezd ezt a stílust behozni az iskolába.

Amúgy a hungaristák nem szeretik a punkokat szóval ennyi erővel lehetne rajtad nagy aranylánc vagy zsidócsillagos póló. Én gimibe járok, de úgy tudom szakközépbe és szakiskolába sokkal elnézőbbek, úgyhogy egy próbát megér. (Egyedül hajadért szólhatnak meg)

2014. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Firedoom ***** válasza:
figyelj nekem olyan tanarom is van aki a rovidnagragert is buktat hiaba van 36fok :D
2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk senkit sem érdekel.
2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskolafüggő. Szerintem az első pár napban még ne menj "kirívó" ruhában, inkább figyeld meg, a felsőbb évesek mit hordanak, esetleg olvasd el a házirendet (ha nagyon elvetemült vagy :DD). A hajaddal persze nem tudsz mit csinálni, az kiderül, hogy mit szólnak hozzá, bár gondolom volt szóbeli felvételi, és ott is látták...:)
2014. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!