Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy kövér etnikumhoz tartozó osztálytársam, akivel a fiúk többet beszélgetnek, jó pofiznak, mint más lányokkal az osztályban, akik pl. vékonyak és sokkal jobban néznek ki?

Figyelt kérdés
nah ezt magyarázza meg nekem valaki 18/L
2014. aug. 13. 10:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a testsúly vagy az etnikai hovatartozás az ember egyetlen paramétere?

18 éves korod ellenére eléggé felszínes vagy...

2014. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a kövér etnikum?
2014. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

hát téged biztos nem az eszed miatt szeretnek :D


21F

2014. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, az, hogy valaki mennyire értelmes beszélgetőpartner, és mennyire jófej, nem a kilói számától függ.
2014. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
hidd el undorítóan néz ki,de értem mire gondolsz így a kérdés negatívan hangzik,de eléggé nagyképű is mindig a vagyonukkal hozakodik fel
2014. aug. 13. 10:40
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

A legtöbb fiatal lány képzavarban van a kövérséget illetően.

Lehet te kövérnek tartod az osztálytársadat mert mondjuk irigy vagy rá vagy erős képzavarban vagy, vagy azt hiszed az anorexia külső a vonzó, de nem árt végre felfogni:

Nem a soványság a szép hanem az amikor természetes adottságokkal rendelkezik valaki.

Emlékszem volt az osztályban egy lány aki 160 centis, és ahogy mondta 60.62 kilós volt. De olyan szép, formás volt, mivel sportol, szép idomai voltak. Naná, hogy minden srácnak ő jött be, főleg, hogy a baromi jó alakja mellett, még jó humorú, vidám is volt.

Hiába voltak ott a vékonyabb lányok, egyik-másikra rossz volt ránézni, milyen soványak.

Szóval elhiheted, hogy a vékonyabbak nem biztos, hogy jobban néznek ki.

2014. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert ő jól beszélgető partner, nem kéreti magát és nem egy tipikus pics_a. Azért mert más lányok vékonyak és jobban néznek ki attól még lehet hogy ha megszólal kialszik a lámpa a terembe mert olyan hülye mint a seggem. Volt osztály társam sem értette a helyzetet de amikor megpróbáltunk hülyéskedni vele akkor flegma volt meg hasonló cukiságok, lenézet minket stb :3
2014. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk értem, miért nem veled beszélgetnek...
2014. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
értem :) mondjuk abban teljesen igazatok van hogy nem kéreti magát és a többi lányért meg kellene küzdeni
2014. aug. 13. 10:43
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
"meg kellene küzdeni" mit jelent nálad? Ha egy srác bepróbálkozik és te lerázod akkor kotorjon utánad mint egy kiskutya? Ezt sosem értettem.
2014. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!