Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért tilthat le facebook...

Miért tilthat le facebook chatról egy volt iskolatársam, akire még csak nem is írogattam túl sokat?

Figyelt kérdés

Ráírtam 2-3 alkalommal, akkor se túl tartósan beszélgettünk. Gyakran fent van és online is szokott lenni, de egy ideje letiltott chatról. Korábban amikor megkérdeztem tőle, mi a baja velem hogy ilyen szűkszavú, azt mondta nem vagyunk egy hullámhosszon? De miért kell ezért letiltania? Vagy annyira idegesítő, hogy valakire 2-3 alkalommal rá mertem írni?

Élőben nem beszélgettem vele soha.


2014. aug. 14. 16:02
 1/3 anonim válasza:
68%
Háát egy picit engem is irritálnak az olyan emberek akik élőbe nem mernek odajönni beszélgetni,köszönni se de facebookon már igen. Lehet ezért.
2014. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Én is reptetem az olyanokat, akik tapadnak. Most is volt egy, akivel egy suliba jártam, nem akartam megbántani, elfogadtam a jelölését. Az összes bejegyzésem alá kommentelt mint a bajnok, volt, h egy kép alá csak ő maga 8 kommentet írt... Mondjuk én nem letiltom, hanem kitörlöm az ismerősök közül az ilyet.
2014. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak olyan régi iskolás társaim, akikkel élőben sosem beszéltünk, sokan az utcán szembe jőve már meg sem ismertek, de azért facebookon meg bizonyos időközönként rám írogattak (mondjuk ha segíthettem valamiben).

Mily meglepő, mindet tiltottam.

2014. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!