Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történne, ha az iskolában...

Mi történne, ha az iskolában a wc egyik wc fülkéjében rosszul lennék és meghalnék? Miközben a fülke ajtaja zárva.

Figyelt kérdés

Mert ezért nem szeretem magamra zárni a fülke ajtaját, ettől tartok.

Mennyi időbe telhetne, ha esetleg eltűntként kezdenének kezelni egy idő után, mire rájön valaki hogy ott bent vagyok a fülkében, halottan? Tekintve, hogy az iskolában minden emeleten van 4-4 wc fülke amiben az ülős wc van.


2014. aug. 15. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem zárod magadra az ajtót, hogy ha meghalnál hamarabb találjanak meg? :D

Nem lenne mindegy? Nem értem az aggályod, ennyi idősen, hogy csak úgy meghalj, elég kicsi az esély.

2014. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet kicsi de kitudja, simán elfordulhat

És bezárom az ajtót, csak mindig belegondolok olyankor ebbe ha sok időm van, és feltettem a kérdést hogy vajon tényleg mi lenne akkor.

2014. aug. 15. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában pont hogy 1órán belül megtalálnának, mert teszem azt óráról mész ki, akkor tudják hol vagy, ha pedig szünetben, akkor látják hogy kimész.

Tehát nem érdemes ezzel foglalkozni, ha meghalnál akkor meg úgy is mindegy.


Egyébként ilyen beképzelésekből lesznek a fóbiák.

2014. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hardy Weinberg ***** válasza:
100%

Ha rosszul lennél és meghalnál, akkor halott lennél.

Azt nem lehet megmondani, hogy mikor találnának rád, de legkésőbb a wc soronkövetkező takarításakor azért illene kiszúrni, hogy valami nem stimmel. Meg persze a szüleid is hiányolhatnák a jelenléted a nap végén.

2014. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Nálunk ha valaki szünetbe megy WC-re és valaki keresi akkor az utolsó hely ahol megnézné az a WC, mert nálunk nem mindenki figyel mindenkire, hogy ki melyik percben hova ment.
2014. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy Stephen King novella egy hasonló esetről. :D

Elmondom szerintem mi történne a legesélyesebb alternatíva szerint:

Menne a takarítónéni este, hogy kitakarítson. Menne végig a fülkéken, és látná, hogy az egyikben ott vannak. Csodálkozna, hogy olyan későn még valaki ott van, dehát biztos megy a hasa valakinek - gondolná. Aztán mikor zárnák be a sulit, jelentené a biztiőrnek, hogy valaki még van a wc-n. A biztiőr várna egy kicsit, de mivel már ő is menne hazafelé és zárná a sulit, bekiabálna a WC- be, hogy ha van még itt vki, siessen. Nem kapna választ, végül kelletlenül bemenne, és rád kopogna. Megint semmi válasz, ezért már benne is felmerülne a gondolat (főleg, ha ő is olvasta azt a King novellát), hogy baj van. Befeszítené az ajtót, megtalálná a hulládat, értesítené a megfelelő szerveket.


32F biztonsági őr, szabadidejében regényíró :)

2014. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsünk el attól, hogy a valóban zárható ajtókkal felszerelt iskolai vécé tapasztalataim szerint ritka. Vagy a takarító találna meg (reméljük, hamar), vagy egy csúcsidőszakban valaki hosszasan kopogtatna az ajtón, és felfigyelne arra, hogy nem reagál senki odabentről. Egy-két szünetnél több szerintem nem telne el, mire megtalálnának.
2014. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Komám! Szerintem örülnének a tanárok és az iskolatársaid h eltűntél, mert nem tennél fel nekik is ilyen fogyatékos kérdéseket.

Ne félj. az ajtőt meg zárd be mert ha ESETLEG (nagyonKICSI az esély) meghalnál leesnél a WCről lehet h kidölne az ajtó és szaros seggel kiesnél. Egyböl megtalálnának.

2014. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere az én sulimba,ott be se lehet zárni. :D
2014. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kb. egy óra alatt észrevennék, hogy eltűntél. Miután pedig átkutattak mindent, az ajtó alatt meglátnák a testedet. Ekkor egy létra segítségével bemásznának (ezt onnan tudom, hogy egyszer bent ragadtam a fülkében, mert elromlott a zár, és kihoznának.
2014. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!