Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem gáz ha egy évvel idősebb...

Yoni03 kérdése:

Nem gáz ha egy évvel idősebb vagyok mint az osztálytársaim és ráadásul idősebbnek nézek ki mint amennyi vagyok és ezért piszkálnak és nem tudok sehogy visszavágni? 14F

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vágsz fel ezekkel a dolgokkal,akkor nem fognak piszkálni.Bár a kérdésedből ítélve nem fogod ezeket hangoztatni,mesélek neked valamit:tavaly kezdtem a középsulit,és volt egy osztálytársam,aki 18 éves kora ellenére még mindig a kilencedikben ült.Egy szóváltásban csúnyán megbántott,amin kiakadtam,mire annyit mondott,hogy "ne kezdjek idősebbel"...:D hát,nemtudom,én nem lettem volna büszke arra,hogy ennyi idősen még az elején vagyok,de kinek mi.Bocsi,hogy leírtam,de ez tanulság levonására szolgált,hogy ilyen ne legyél.Ha netán valami mással kapcsolatban mégis beszól valaki,akkor ne gyere a koroddal.Egy év nem a világ vége,egyáltalán nem gáz.Aki normális,az talán egy kicsit még fel is néz majd rád,és veled akar lógni.Csak építs ki kapcsolatokat úgy,ahogy egyébként is tenni szoktad.Hajrá!:D
2014. aug. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanmár. Én is egy ével idősebb vagyok, és még egy páran rajtam kívül az osztályban. A szimpim is egy ével idősebb az osztálytársainál. Normáliséknál ez nem gond. Ha ezzel piszkálnak, csak lazán kerdezd meg "nálatok elmentek otthonról?" aztán meg ne is foglalkozz velük. Mingyárt befejezitek a 8at és megszabadulsz tőlük. Középben meg már lesznek mások is idősebbek. :)
2014. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és jó tanulók vagyunk (nem olyasmiről van szó)
2014. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!