Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek, ha ezt látnátok...

Mit tennétek, ha ezt látnátok egy másik osztálynál?

Figyelt kérdés

Jár az évfolyamunkra egy albínó srác, akit rendszeresen szekálnak a külsejével az osztálytársai. Mutogatnak rá, beszólnak, a folyosón követik mindenhova és elveszik a cuccait is, de ő - amennyire én látom - nem igen tud mit kezdeni ezzel, általában próbálja szó nélkül lerázni őket.

Van pár közös óránk, ilyenkor én vagyok a padtársa és néha szoktunk beszélgetni. Kedves, értelmes srác és nagyon rosszul érint, hogy eddig érdemben nem tudtam segíteni neki az "idióta osztálytársak" problémában pedig szeretnék.


Ti mit tennétek? Kevés emberrel vagyok jóban abból az osztályból és nem hiszem, hogy egyedül képes lennék megálljt parancsolni nekik.



2014. aug. 26. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
B. zd pofán őket de úgy rendesen!
2014. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mennek, hogy piszkálják, menjél te is, és hívd el onnan, pl: Nem jössz büfébe? ; Gyere ide, kérdezni szeretnék valami.

Nem fognak odapofátlankodni, hogy ők is beszélni akarnak, vagy ők is jönnének büfébe. Amúgy ne védd feltűnően mert te is áldozat leszel.

Illetve ha kicsit tökösebbek vagytok megveritek őket. Már ha nem a tipikus 40kg vasággyal kategória vagytok.

2014. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sz0tyi válasza:
59%
Ha nem tudsz egyedül mit kezdeni a helyzettel akkor szerintem érdemes lenne beszélned az osztályfőnökével. Ha van egy kis agya, akkor szerintem tudni fogja hogy tegyen rendbe egy ilyen helyzetet.
2014. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én személy szerint megsajnálnám a srácot, és ahogyan ismerem magam, odamennék és becsicskítanám azokat akik szekálják. Ha megvéded őt, akkor sem fognak rád szállni csak ha hagyod.
2014. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szólj pár rezesnek, hogy láttam náluk vasat, aztán ők lerendezik.
2014. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Albìnó srácot szekálni?Hülyék ezek?! Én ölnék egy ilyen király osztály társért! Baszkodjátok pofán öket, ameddig lélegeznek verjétek őket!Barmok basszus, ilyen király osztály társat szekálni.
2014. aug. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Talán ők tökéletesek? Örüljön ez a srác, hogy csak azzal tudják szekálni, hogy albínó!

Én ezt így megmondanám nekik, szemtől szembe. Ha pedig utána nem képesek magukba szállni és bocsánatot kérni szegény sráctól, hanem továbbra is gúnyolják őt (vagy még téged is, mert kiálltál mellette), akkor csődítsd össze azt a maroknyi embert, akivel jóban vagy, és álljatok ki a gyerekért!

2014. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én de örülnék egy albínó osztálytársnak! Szerintem tök szépek.

Mondd meg neki, hogy szarja le őket. Vagy pedig ketten azért csak be tudtok nekik szólni.

2014. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!