Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Automatikus mentést csinált a...

Automatikus mentést csinált a telefonom a google fotók alkalmazásban és a google+ fiókomba átmásolta a képeimet. Ugye ezeket a fotókat csak én láttam? Mert az iskolatársak, tanárok velem szemetek. Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon aggódom azért amiért a mobiltelefonomon a Google fotók alkalmazás automatikus mentést csinált és a google+ fiókomba kirakta a képeimet.. Ha azok a képek nyilvánosak akkor az iskolatársaim, tanáraim is láthatták a képeket, és ezért félek beszólnak nekem stb... Kérlek válaszoljatok ha tudtok segíteni.. Előre is köszi.. ^____^

2014. aug. 28. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Számitástechnika témakörben több választ kapsz.

Amúgy ne félj,

1. A Google+-os képeket kevesen nézik

2. Bármilyen fotók, bárhogy nézel ki rajtuk, nem fognak beszólogatni

2014. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor nyilvánosra tette ki a képeimet?
2014. aug. 29. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy G+ zseni, de szerintem ugyanaz a kérdés itt is mint a Facebooknál. Ami valahogy így hangzik: milyen adatvédelmi beállításokkal tette ki a képeket? Gondolom a G+nál is vannak erre vonatkozó beállítások, próbáld megkeresni Őket a kliensben a telefonon, vagy PC-ről és állítsd be Őket úgy, hogy ne láthassa senki a képeket és/vagy egyszerűen töröld őket mappástól (ha ott lehet ilyet).
2014. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!