Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy az iskolába...

Miért van az, hogy az iskolában a tanárok kiszedették az orromból a karikát, az osztálytársam füléből meg a kb 20-as fültágítót nem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy ő "jobb gyerek", hogy a tágeszt fülbevalónak számítják (amit max. testnevelés órakor szokás kivenni), vagy csak nem vették észre mert eltakarta a haja.
2014. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
tegyél bele valami szolidabb piercinget, az talán nem zavarja őket. egyébként nem értem, mi köze van a tanárnak ahhoz, hogy ki hogyan néz ki.
2014. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gyerek az osztályban a legrosszabb és tesi órán is bent van a tágesz neki, de még a műhelyi gyakorlaton is.

Haja meg oldalt egyáltalán nincsen, tehát mindenki láthatja...

2014. szept. 4. 00:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom az, hogy az esztétika miatt.

Ha az orrkarikád kiszedeti utána nem marad csúnya nyom. A fültágító esetében a sima kinyújtott fülcimpa nem valami szép, pluszban kb ugyanolyan balesetveszélyes mint amikor benne van egy darab műanyag.

2014. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem minek kell az iskolának beleszólni, az én testem, az én arcom. Amúgy is szeretnék még majdnem 10 piercinget...
2014. szept. 4. 14:13
 6/6 anonim válasza:
70%
Én sem értem. Nekem nincs piercingem csak a fulemben 5szimpla lyuk de szeretnék orr piercinget es ajak piercinget de a szüleim nem engedik es ennek fobb oka az iskola mivel azt mondjak hogy egy gimnazuimban ez nem elfogadott es hogy nem ez a normális meg hogy ehlgyes tanárok mit szolnanak hozza.szerintem ebben van valami de akkor is mi kozuk nekik hozzam? Semmi nincs joguk megmondani hogy nezzek ki.ajanlom hogy nezz utana a sulitok hazirendjenek es ha nen tartalmaz ilyen pontot akkor viseld ha meg igen akkor el kell fogadni.nálam a szuleim azt mondtak hogy orrba lehet 2ev mulva de szajba 18eves koromig nem.en ezt azzal oldottam meg hogy mű piercinget rendeltunk es azt fogom hordani de szigoruan csak iskolan kivul tehetem.ez van az elet igazsagtalan de szurkolok neked.
2014. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!