Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire szemét s lenéző?!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel most vagyunk 9.-dik osztályosok. Egy suliba és egy osztályba kerültünk. Van egy másik lány aki általános iskolába is velünk járt s most is osztálytársunk lett.

Ált. iskolába ki lettünk közösítve mert ez a bizonyos lány ha valakivel elkezdtünk beszélgetni rögtön odajött és elráncigálta,hogy ne velünk hanem vele foglalkozzon..

Úgy gondoltuk,hogy majd középiskolába majd jobb lesz mert többen leszünk..

Eddig nem is volt semmi baj,de kezdi megint..pl. valamelyik nap komiztunk egy osztálytársunk képéhez,hogy jó lett a kép és szép (nekem nagyon jó barátnőm meg legjobb barátnőmnek is) erre a csaj egy csomó kis szivecskével ugyanazt komizta pedig komolyan életében nem beszélt a lánnyal,meg állítólag utálja is..nem tudom.

Mostanában mindig odajön hozzánk amivel nincs baj nehogy valaki úgy értse de Ő akar a középpontba lenni..

Mit tegyünk? Mert már nagyon kezd elegünk lenni.

Két : 14/l



2014. szept. 14. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Velünk pedig ugyanúgy lenéző!!
2014. szept. 14. 12:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy házibulit, hívjatok meg mindekit az osztályból, akár más osztályból is, de a csajt ne. Én ezt tenném. :D
2014. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 jót írt csak én kibővíteném

csináljatok sulin kívüli programot mindenkivel csak vele ne. Ha jó a kapcsolatotok az osztály többi tagjával azt nem tudja elrontani egy kis pitcha. Ha viszont csak felszínes, akkor simán ki lesztek közösítve megint.

2014. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Vagy ha a házibuli nem megoldható, menjetek bográcsozni, amíg még valamennyire jó idő van. Az jól összehozza az osztályt, meg jót is lehet kajálni. :D

Természetesen a csajt ne hívjátok, aztán posztoljatok Facebook-ra jó sok képet, had lássa, hogy milyen jól elvan mindenki nélküle. :)

2014. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Szálljatok le fb-ről... nőljetek fel
2014. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!