Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert nem birok iskolaba...

Miert nem birok iskolaba menni? (lent)

Figyelt kérdés
14/F Most kezdtem szakmat kezdeni 9. Osztalyba es amikor mindig reggel felkelek akkor elkap egy ilyen nagyon rosz erzes nem fizikailag hanem lelkileg nagyon ideges vagyok es remeg kezem labbam,es mar csak azon gondolkozok mit mondjak h miert nem mentem iskolaba miert van ez?:(

2014. okt. 5. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de oroszlánrészben a reggeli fáradtság járult hozzá. Volt amikor korábban odaértem, és a hosszabb úton mentem, hogy zenét hallgathassak, ami megnyugtatott egy kicsit. Minden egyes óra örökkévalóság volt, nem volt olyan ami gyorsan elmegy. Annyira hülyék voltak osztálytársaim, hogy társalogni nem lehetett velük, csak 1 barátom volt. Nem voltam kiközösítve, én próbálkoztam, de olyan témáik voltak mint egy 11évesnek. Otthagytam azt sulit. A múlt hét is csak úgy elrepült abban a suliban ahová mentem. A vicces az, hogy egy "gimi"-t kellett otthagynom ami a szakmunkásképzők szintjével vetekszik. És nem azért mert olyan erős volt.
2014. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,es utanna be fejezted az iskolat? Hogy oldottad meg ezt a helyzetett?
2014. okt. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!