Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskolatársam mindig unott...

Egy iskolatársam mindig unott fapofát vág, és sose látni senkivel beszélgetni. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Semmi érzelmet nem lehet látni az arcán, ha valaki szól hozzá rövid, tömör választ ad és ennyi. Folyosón is folyamatosan lebiggyesztett szájjal megy, ha meg valaki rá merészel nézni látszik hogy nagyon nem örül neki.

Egyetlen érzelem amit esetleg lehet látni rajta néha az a düh.

Ti hogy viszonyulnátok egy ilyen emberhez? Próbálnátok felé közeledni?


2014. okt. 5. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik osztálytársam ilyesmi. :') Próbáltam már vele beszélni, de nem igazán érdekeltem, szóval hagytam.
2014. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg a régi sulijában bántották valami miatt, és azt gondolja, ti is szekálni akarjátok. De az is lehet, hogy csak szimplán nehezen megy neki a barátkozás.


Én a helyedben nem hagynám elkallódni!

2014. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sose kapott szeretet senkitől,és úgy érzi nincs olyan ember aki megértené őt.
2014. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Egy krumpli szerepét tölti be.
2014. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam én is így, ahogy már írta valaki bántalmazás és semmi szeretet ilyenné képes tenni az embert. Szerintem apró óvatos lépésekkel és kitartással lehetne neki segíteni.
2014. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy otthon sivár érzelmi közegben van és ezért nem tud érzelmet kifejezni. Vagy valami trauma érte. Vagy egy nyugodtabb, megértő osztálytárs próbáljon beszélgetni vele, ha nem megy, akkor ofő vagy pszichológus próbálkozzon - szerintem.
2014. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, amikor elegem volt az emberekből, főleg a kortársaiból, és egy szót sem szóltam az osztálytársaimhoz, ha nem volt muszáj, meg igyekeztem lerázni őket. Ennyiből nem lehet eldönteni, hogy egyáltalán senkivel nem akar kapcsolatba kerülni, vagy csak nem hiszi, hogy van köztetek, akivel megtalálná a közös hangot. Ha gondolod, próbálkozz vele, légy nyitott, érdeklődő, de ne sértődj meg, ha továbbra is elzárkózik, meg ne erőszakold rá magad mindenáron. Éreztesd vele, hogy neked biztonsággal megnyílhat, aztán majd eldönti, hogy meg is teszi-e. Ha nem, akkor ne vedd magadra, hagyd, hogy élje a maga világát, abban sincs semmi rossz :)
2014. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem az a gond, hogy ezt rossznak tűntetitek fel. Úgyértem, hogy vannak ezek a tipikus társadalmi normák, hogy " mindenkinek olyannak kell lennie " szerintem ez így jó, ha ő nem akar vagy ő ilyen típusú az nem biztos, hogy rossz. Én is ilyen voltam és nem volt itthon sem probléma a szülőkkel se egyéb, szimplán nem igazán érdekelnek az emberek, persze 1-2 barát van de így ennyi. Nem kötelező dolog ez. Mint a házasság, gyerek kérdés sem.


ezek a tipikus kérdések mintha minden ember egy kaptafa lenne:

" miért vagy ilyen csendes" (Miért ezekszerint egyik ember sem csendes miért legyek olyan mint az összes többi?)

" na és mikor lesz esküvő, gyerekek?" -Miért? Ez valami kötelező dolog, hogy folyamatosan ezt kérdezik? -Lehet valaki nem akar beállni a sorba mint minden átlag ember, és ő nem akar.

pont így lesznek a tipikus, mókuskerekes emberek, minden reggel hajnalokba kel, hogy 1 órát utazzon a fos munkahelyére ahol a főnőke elvárja, hogy nyalogassa a golyóit, és megteszi mert mindent meg akar adni a hálátlan gyerekeinek és a feleségének, mind addig amig fejbe nem lövi magát vagy valami.. Szerintem az csak jó, ha valaki különc és "nem áll be a sorba"

dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!