Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem bírják elviselni az...

Miért nem bírják elviselni az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Miért nem bírják elviselni az osztálytársaim,hogy mindig 5-ösöket kapok? Azt mondják,hogy csalok meg stb. prdig nem is csak egyszerűen nem facebookozok napi 10 órát.

Lehordanak mindennek,mert ők nem kapnak csak max 2-est jó esetben.(azért nem mindenki rossz tanuló az osztályban)Mit tegyek? Ne tanuljak, vagy mi? Az hülyeség volna.



2014. okt. 5. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Irigység, ne adj a véleményükre. Szeretnének ők olyan jó lenni, mint te.
2014. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 acelsziv ***** válasza:
66%
tojd le őket. Ez az, amikor a majomcsorda lehúzná azt, aki fölöttük áll valamiben. Hagyd a fenébe őket. A tanulás a te javadat szolgálja. Erre gondolj.
2014. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Az valóban nagy butaság lenne, ha nem tanulnál és a jövöd rovására menne. Csak irigykednek rád, hogy te sikeres vagy! Max válts iskolát.
2014. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell iskolát váltani pár gyökér miatt. 3-as tanulóként 1 órát facebookozok naponta, de örülnék ha olyan lennék mint te.
2014. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne a hulyeknek akarj megfelelni.
2014. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2014. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Osztályelső vagyok, de nálunk ez senkit nemérdekel…
2014. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk se bántanak senkit azért mert jól tanul.
2014. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos vannak olyan sulik/osztályok, ahol "lestréberezik" a másikat és piszkálják, ha jól tanul. Ne akarj nekik megfelelni, és semmiképp se válaszd azt, hogy most emiatt akkor nem tanulsz! Az lenne a legnagyobb butaság, azzal csak a jövődet szúrod el! Szóval fel a fejjel és csak csináld a dolgod, majd a jövőben meglesz a sikere (remélhetőleg)! ;)
2014. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irigyek.... Én is így voltam és nem érdekelt....

Ennek 2 éve és ők jó esetben szakmunkások lettek én meg orvosin tanulok úgyhogy ennyi :-)

2014. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!