Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam, akit...

Van egy osztálytársam, akit nem tudok hova tenni. Miért csinálja amit csinál? 15/F

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtük a középsulit. Egy busszal megyünk, csak én valamivel hamarabb szállok fel, mint ő. Eddig azt csinálta, hogy felszállt és kész, de elég bunkó lett, mert csak azért átment egy másik ajtóhoz, hogy ne kelljen velem találkoznia, de a múltkori húzása még ennél is bunkóbb volt: mikor meglátott, fel se szállt, megvárta a következőt. Ezt már csak azért is nem értem, mert soha nem beszélgettünk még, szóval megbántani se tudtam volna vagy ilyesmi. Nem terveztem vele barátkozni, szóval nem zavar, csak az hogy úgymond látatlanból ítélkezik, nem ismer, de letagad. Egyébként ő néz ki olyan gyìkul, hogy nekem kéne letagadnom őt, nem fordítva. N
2014. okt. 7. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "letagadni akar" csak egyszerűen nem akar beszélgetni. Sok ilyen "stresszes gyerek" van mostanában aki egyszerűen képtelen emberi kapcsolatokat kialakítani és inkább kerüli az ilyen helyzeteket. Nagy valószínűséggel nem rólad szól a dolog szóval hagyd ennyiben, szvsz.
2014. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te éppúgy látatlanban ítélkezel, nem tudod a valódi indokát. Semmi okod nincs összeesküvés elméleteket gyártani. Jó tanulást!
2014. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!