Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ha a tanárom, nem...

Mit jelent ha a tanárom, nem köszön, és én se neki a folyóson, de az osztálynál előre enged, lehajtott fejjel ?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 19:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nagyon furán viselkedik,és nős a tanár
2014. okt. 22. 19:52
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő gondolom azért nem köszön, mert te vagy a diák és neked kell előre köszönni a tanárnak. Ergo, csak akkor fog köszönni, ha te már köszöntél neki. (Persze akadnak kivételek.)

Az meg, hogy előre enged, feltételezem azért van, mert te lány vagy, ő meg pasi és ismeri az etikettet. :)

2014. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy nekem is van egy tanárom, aki szinte tök ugyanilyen velem és furcsán viselkedik. Gyakorlatilag a szinte lehető legellentétesebb viselkedési formákat mutatja felém és nem értem, miért (és nem azért változó, mert mondjuk hol idegesebb, stb.).
2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, elég nagy tahónak tart, amiért nem vagy képes köszönni, de mivel neki volt gyerekszobája, így előre enged téged. Nem akar lesüllyedni a szintedre.
2014. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Gondolom azért nem köszönünk egymásnak,mert nem tudjuk egymást elviselni
2014. okt. 22. 20:02
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
A fantáziád most kapcsold ki.
2014. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
91%

A tanárnak kell köszönni előre, ez alapvető inteligencia! ne legyél tudatlan! :-)

Miután te már köszöntél neki, utána ja a tanár nem köszön esetleg vissza.. az már egészen más.. Mert akkor vagy jár az esze valamin, vagy épp nem figyelt rád, de ez ritka, vagy ha szándékosan nem köszön vissza egy tanár, akkor ideges is lehet, vagy rossz kedvű éppen, vagy a végső, ja esetleg nem kedvel pont téged. ennyi a lényeg. :-)

2014. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem,nem köszönünk egymásnak,mert nem kedveljük egymást
2014. okt. 24. 11:49
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
most megismétlem amit 5en leírtak előttem, NEKED kell először köszönni a tanárnak, ha szereted ha nem... az már más kérdés hogy utána vissza köszön-e, abból kell levonni, hogy mit gondol rólad (már ha gondol mást mint h "még egy diák"). Ritka az a tanár, aki nem köszön VISSZA, ha te már köszöntél neki, és még ritkább (sőt nincs) aki előre köszön egy diákjának.
2014. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Figyelj,olyan gyorsan ment a folyóson a tanár hogy inkább egymásra se néztünk,így nehéz lenne,csak utána láttam hogy előre engedett
2014. okt. 24. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!