Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek? Ha matektanárom...

Mit tehetek? Ha matektanárom cukkol a gyenge matek-tudásom miatt, és más tanárokat is beavatott félek tőle

Figyelt kérdés
Melyik iskolába menjek most?

2014. nov. 16. 12:53
 1/5 anonim válasza:
Hányadikos vagy?
2014. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10-es
2014. nov. 16. 13:07
 3/5 anonim válasza:
Erős iskolában vagy?
2014. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit egy tanár tehet, hogy a gyereket megszégyeníti a gyenge pontjai miatt. Ez emberileg is aljas, hisz a tanár eleve többet tud rólad bizonyos dolgokban, mint a társaid, és ezzel visszaélni igen nagy disznóság! Azzal pedig, hogy bánt miatta, nem azt éri el, hogy jobban fogsz tanulni, hanem azt, hogy menekülni fogsz. Sose hidd el, amikor egy tanár a pedagógiával takarózik, hogy így akar téged ösztönözni. Egyszerűen utál téged és rajtad éli ki az egyéb bántalmait. (kíváncsi vagyok melyik egyetemen/főiskolán tanítják azt, hogy alázzuk meg a diákot! szerintem egyiken sem)


Én nem vagyok tanár, de úgy gondolom, hogy ha mondjuk azt emelné ki, hogy a tíz feladatból kettőt megtudtál csinálni, tehát nem vagy hülye, csak van mit fejleszteni, akkor mindjárt más érzéseid lennének a matekkal kapcsolatban. Talán egy járatlan, felfedezni való útnak, kihívásnak tekintenéd és előbb tennéd le a segged az asztalhoz. Persze én nem vagyok tanár, még csak diplomás sem, és én "ne oktassam ki" azt, aki öt évig ezt tanulta... csak tudnám, hogy miért van manapság ennyi rosszmájú tanár az iskolákban. Nekem is nagyon sok ilyen tanárom volt, azért háborít fel mindig, amikor ilyet hallok. És áldom az eget azért a néhány kivételért, akik nélkül talán le sem érettségiztem volna soha.

2014. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kezdj el különtanárhoz járni és mutasd meg neki, hogy nem is vagy olyan hülye, csak ő a béna és nem tud tanítani!
2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!