Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol tudnék francia és fizika?...

Hol tudnék francia és fizika? , kezdő tanárként elhelyezkedni, (mellék állás) Melyik iskolákban tanulnak még framciát, hogy a fizikát is tanítható, legyen egyszere.

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra nincs mentség, ha em tudsz megfogalmazni az anyanyelveden felnőtt létedre 3 helyesen leírt mondatot. A soraidból az is kitűnik, hogy tényleg fingod nincs a magyar oktatás helyzetéről. Elég sok helyen tanítanak franciát, ma már egyáltalán nem számít egzotikusnak, ha valaki franciát tanult a gimiben. Fizika tanárból pedig hiány van azt, hogy hol tudnád mind a két tárgyat részmunkaidőben tanítani azt nem tudom, ilyen helyet neked kell keresned. Amúgy a soraid alapján ajánlom, hogy vegyél vissza az arcodból, mert ilyen hozzáállással a diákok nem fognak szeretni (megtűrni).
2014. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te válaszod kérdező.

"Tudod aki már teljesen kitanul egy nyelvet mint én,mert nem egy nyelven beszélek,a magyar felejtésbe merül,mivel kint éltem,így még nehezebb"


Nagyon gyenge elmével rendelkezhetsz , ha ily könnyen elfelejted a saját anyanyelved helyesírását.

Öreg vagy? Ha igen akkor főleg nem találsz tanári állást.

Ha fiatal vagy, akkor hogyan lehet elfelejteni a nyelvünket?


Írod, nem egy csak egy idegen nyelven beszélsz " ha tudod, tanultad, tán még diplomád is van" akkor válasszál két idegen nyelv tanítását,

nem kell ragaszkodnia fizikához, mert lehet hogy ilyen párosítással, fizika-francia... talán nincs igény.

De angol -francia párosítás , az mindig nyerő, még külföldön is.

Természetesen kell a BIZONYÍTVÁNY ami igazolja a Tanárképző Képzettséged,Diplomádat, Okleveledet, ezek elengedhetetlen kellék.

2014. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen elfelejtem,mivel a magyar nyelvet sehol nem beszélik,másrészről lengyel vagyok,nem magyar,és már az is csodának mondható,hogy így beszélek magyarúl
2014. nov. 23. 17:08
 24/38 anonim ***** válasza:

Oké! Kérdező és válaszoló.

Mint írtam, ha van elismert tanári diplomád, azzal ellehet helyezkedni, itt Magyarországon is, és más országokban is.

Miért akarnál itt tanítani? Lengyelországban nincs szükség tanárokra?

2014. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
44%

Nézd csak kérdező, itt vannak tanári állások, böngésszed.


[link]

2014. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Mint írtam, "alkalmi munka" nem maradok Magyarországon
2014. nov. 23. 17:46
 27/38 A kérdező kommentje:
Elnézést nem írtam, de alkalmilag maradok, és most is nézem az állásokat
2014. nov. 23. 17:50
 28/38 anonim ***** válasza:
44%

Alkalmi munka,?

Hirdessél,keressél, tudsz rátalálni,

tanulással küszködő diákokra, korrepetáld őket. Francia nyelvet, v az általad tanult, beszélt nyelvet, amiknek a nyelvtanát, helyesírását is tökéletesen ismered, v a fizika, amit sok diák nem tud, mert nem érti, v nem kedveli ezt a tantárgyat, szülők keresnek ilyen oktató korrepetálókat,Kb.1500/2000 Ft/ óránként , ha valóban jól tudod tanítani. Általában heti 2 alkalommal igénylik a szülök a gyerekeik részére, elkerülve a megbuktatást.

Természetesen ez gyerek függő, mennyire van lemaradva, menyi idő alatt tudja utolérni a tananyagot. Nekem volt egy diáktársam ő egész évben korrepetálta a diákját matekból, hetente 2x. szerdán és szombaton.1-1 óra.

Általában a tanító megy a diák lakására.

2014. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy itt ebben a GYK ban is keresnek franciatanárt, aki olyanoknak segítene, aki nem jár iskolába, kezdő, és szeretné megtanulni a francia nyelvet, írni, beszélni.

Ha rátalálok a linkre akkor küldeni fogom, ha úgy gondold, és akkor azzal a kérdezővel,akár priviben is felveted a kapcsolatot. oké?

2014. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, itt van valaki aki francia nyelvet tanulna.

De ő Budapesti. Ha budapesti vagy, akkor ez jól jönne neked.

Vedd fel vele a kapcsolatot, privátban is jelentkezhetsz az ajánlatoddal.. A kérdező majd eldönti, hogy igénybe veszi-e a tanításodat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2014. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!