Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában már nem szokás...

Középiskolában már nem szokás jelentkezni órán, ha az ember mondani akar valamit a tanárnak?

Figyelt kérdés
Csak megszólítani szokás és ennyi? Mert mostanában mintha már nem jelentkezne senki, amikor mondani akar valamit, kivéve ha azt mondja a tanár jelentkezéssel válaszoljanak.
2014. nov. 28. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már általánosban is így van! Sajnos!
2014. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.
2014. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk valaki elvárja, valaki nem.
2014. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mióta középsuliba vagyok azóta nem jelentkezett még senki sem
2014. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában nálunk sem szoktak jelentklezni. A jelentkezést a tanár sokszor észre sem veszi.
2014. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most hogy mondod... Tényleg :D Nálunk sem minden órán kell jelentkezni, de már nem is figyelek rá igazából. Vannak olyan tanárok, akik alapból elvárják, van, akinek szigorú tiszteletet parancsoló a megjelenése, nála többnyire mindenki jelentkezik (bár ha jobb kedve van a tanárnak, és ezt mi is látjuk, akkor lazább az óra és akkor nem feltétlenül jelentkezünk), de ő meg sem várja, hogy jelentkezzünk amúgy, hanem felszólít. Fakton, ahol kevesen vagyunk és családias a hangulat, nem jelentkezünk, hanem kvázi beszélgetünk a tanárral csoportosan.


Nagyon tanár- és hangulatfüggő ez az egész. Én sem mindig jelentkezem, amikor kéne, vagy épp akkor teszem fel a kezem, amikor amúgy nem várják el.

2014. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mi mindig jelentkezünk, de csak azért hogy eltereljük a tanár fugyelmét és addig se tanuljunk :D
2015. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akoos válasza:
Én mindig jelentkezek, ha nem veszi észre, akkor szólok csak. Sajnos a legtöbben nem adják meg a tiszteletet, és egyszerűen csak odakiabálnak neki.
2015. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!