Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megérné iskolát...

Szerintetek megérné iskolát váltanom?

Figyelt kérdés
a nyáron tök jól éreztem magam. Beszédes voltam, nyitott, volt önbizalmam és általában vidám voltam. Aztán jött a suli. Hirtelen annyi lett mindennek. Úgy érzem, hogy én vagyok a legrosszabb akármiről is legyen szó - pedig 3. legjobbként kerültem be ebbe a gimnáziumba. Sose merek jelentkezni, ha senki nem tudja a választ valamire, pedig tudom, csak azt hiszem hibásan (de aztán láss csodát jó a válaszom). Nem merek véleményt mondani, azt se tudtam normálisan elmondani, hogy hogy milyennek ítélem meg eddig az iskolát osztályfőnökin

2014. nov. 30. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább küzdj meg ezekkel a félelmekkel. nem csak te küzdesz ezzel. Jelentkezz és válaszolj. Mi van, ha nem tökéletes, amit mondasz ? - nagy ügy, legalább aktív vagy. A passzivitást jobban rühellik a tanárok mint ha 1-2 x nem tökéletes a válaszod, hidd el.
2014. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÉN is ilyen voltam,hogy sose mertem mondani a választ,attól tartván hogy hülyeséget mondok(-->önbizalomhiány bezony.:()

Pedig sokszor bejött.

NE ESS EBBE A CSAPDÁBA,MONDD BÁTRAN,ha jónak érzed a válaszod,és ha jó lesz akkor az kis léleksimogatás,és fejlődsz önbizalmilag.

2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem sosem szólalok meg órán, pedig csomó kérdésre tudom a választ. Aztán mikor valamit 100%osan tudok és már fél perce kussol az osztály akkor az asztalrab..szok egyet,hogy a k...rva életbe és bemondom akkor mindenki tátott szájjal néz,hogy milyen okos vagyok, meg mikre nem emlékszek. Szerintem ilyennel ne törődj, mindenki mond hülyeségeket :D
2014. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!