Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy tanár úgy beszél a diákokkal mint a kutyával, ha nem tud válaszolni a kérdésére?

Figyelt kérdés
Az óráin mindig szokott felszólítgatni embereket, és kérdezni tőle valamit. De ha valaki nem tudja a választ a kérdésére, sokszor elkezd tök bunkón és lenézően beszélni vele, ahelyett, hogy mondjuk elmagyarázná neki a dolgot vagy ilyesmi.
2014. dec. 1. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Talan mert az 5 percel azelott elmondottakba kerdez bele, es ertheto modon kisse zavarja, ha a kedves diak sz*rik az orara es fogalma nincs mirol volt addig szo...
2014. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül, de az előbb említették. Ez, "ahelyett, hogy mondjuk elmagyarázná neki a dolgot vagy ilyesmi", már lehet, hogy sokszor elhangzott, akár öt perce is lehetett! Biztosan nem olyankor "bunkózik", amikor "sosem hallott" dologról van szó, mert olyankor elmagyarázza.


Az sem normális, ha egy soxor hallott témára olyan bambán nézünk, mintha most hallanánk először! Hogy a két nem normális dolog közül, melyik a nem normálisabb? Ki tudja, főleg, ha ez egy időben történik!

2014. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Előttem szóló te sosem jártál iskolába ?


A tanár azt kérdezi ami az előző tanítási órán hangzott el vagy azt ami hetekkel azelőtt hangzott el vagy pedig olyat ami egyáltalán el sem hangzott.


A tanár azért ordít a gyerekekkel mert azt akarja elérni hogy meg legyenek félemlítve és ezáltal tanuljanak.


De valójában csak azt éri el a gyökér hogy utálni fogják mint a szart és a tantárgyat is megutáltatja a gyerekekkel.


Én nem helyeslem a dolgot.

Nem mindenki ugyanazokkal az értelmi képességekkel van megáldva. Tehát aki kevésbé értelmes annak nem elég hogy szenved a tanulással még a tanár is ordítson vele.


Azért mondom ezt mert amikor én jártam általános iskolába akkor még a tanárok simán felpofoztak minket meg hasonlók.

Na most ettől senki nem fog jobban tanulni.


Viszont azt sikerült elérnie egy-kettőnek hogyha találkozom velük jól nyakon fogom vágni őket.


És erre nem is kell sokat várni mert pont múltkor futottam össze az egyikkel. És pont egy olyan tanárral aki többeket is felpofozott de valamiért engem sosem bántott.

Szóval ebben az esetben nem volt gond, de érdekes volt úgy találkozni a volt tanárommal hogy két fejjel magasabb vagyok nála.


Akinek nincs türelme a gyerekekhez ne menjen tanárnak.

Én se megyek ácsnak a tériszonyommal.

Tehát végül is nem a gyerek a buta hanem a tanár ostoba, mert még annyi esze sem volt hogy olyan hivatást válasszon magának amilyet szeret.

2014. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Tehát akkor a két előttem szólónak ha lenne gyereke mindenképpen egyet értene azzal hogy a tanár ordítson a fiával/lányával.


Nagyon érdekes.


Főleg ha mondjuk a ti gyereketek is hasonlóan érzékeny lesz mint a most felnövekvő generáció. Milyen jó lesz szülőként látnod a saját gyerekedet sírva haza jönni az iskolából.


Én átéltem azt amiről beszélek.


Ti meg szart se tudtok az egészről.

Mert ha tudnátok nem írnátok ilyen hülyeségeket.


A tanárnak NEM az a dolga hogy ordibáljon a gyerekekkel.

Mert ettől az nem lesz jobb tanuló.

Remélem felfogtátok a csökevényes agyatokkal.

2014. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!