Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet ilyen szerencsétlen...

Hogy lehet ilyen szerencsétlen? , léci aki volt ilyen helyzetben, az adjon tanácsot, mert fontos melyik iskolába mehetnék letenni a fizikát, kémiát

Figyelt kérdés

Mit tehetnék?

Az a helyzet,hogy olyan Gimnáziumba járok ahol nincs fizika,kémia,/én ezt nem tudtam mert nem volt az információk között/(esti iskola) ..de mivel engem a tudomány érdekel így nem tudom mihez kezdjek,ha átmegyek egy másik Gimnáziumba ott lehet hogy el se fogadják..azt amit a mostani iskolába eddig elvégeztem..mit tehetnék??



2014. dec. 3. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem átmehetsz másikba, még nem vesztettél semmit! :) menj be más sulikhoz, és tőlük érdeklődj, ők megmondják majd mik a feltételek vagy mit hogy csinálj :)
2014. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!