Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bámulják meg a tanáraim...

Miért bámulják meg a tanáraim mindig azt hogy milyen ruhába, vagy magassarkúba vagyok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 17:02
 1/9 A kérdező kommentje:
de már egyetemista vagyok hozzáteszem
2014. dec. 3. 17:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán kissé kihívó a megjelenésed. Vizsgánál ez nem előnyös.
2014. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szexuális céljából öltözködöm úgy,de én a szép divatos ruhákat és magassarkúkat szeretem,de nem képzeld azt hogy annyira kihívó vagyok..
2014. dec. 3. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Iskolába, még ha egyetemről is van szó, nem illik divatbemutatót tartani. A magassarkú sem a legpraktikusabb.
2014. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az egyetemisták így tudnak fogalmazni, mint a kérdező, akkor tényleg nagy szarban van hazánkban a felsőoktatás.
2014. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ribiskedéshez nem kell diploma.
2014. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ribi az apucikád:)
2014. dec. 3. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hat biztos nem azert mert tetszel a tanàrnak!
2014. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az.. "divatos". Magyarul buzeránsok által kitalált, testdeformáló szart hordasz, ami pont elget mutat ahhoz, hogy zavaró legyen, de nem eleget ahhoz, hogy meztelen legyél...

Mellesleg senki sem kíváncsi arra, hogy egész nap kopogsz a kürva padlón, miközben úgy nézel ki a hülye magassarkúd miatt (amitől jó sok bajod lesz később), mint egy zsiráf akinek pingvin lábai vannak, és épp próbál járni.

2015. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!