Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet valaki úgy...

Hogyan lehet valaki úgy tesitanár, hogy kövér? Nem hiteltelenek így?

Figyelt kérdés

Félreértés ne legyen, semmi bajom a kövérekkel.

De nekem az ilyen tesitanárok enyhén szólva hiteltelenek.

Nekünk ilyen volt általánosba, meg gimi első felében.

És egyik sem betegségtől volt, mert az ebédlőben láttam egyet s mást.

Általános iskolában amikor ki kellett a pályára futnunk, ő biciklivel, sőt, volt hogy autóval jött utánunk. A kiosztott feladatokat (kötél, gyűrű, stb) soha nem csinálta meg, sosem mutatta be, de eléggé arrogáns volt azzal, aki nem tudta megcsinálni, vagy nem csinálta jól.


A gimis tesitanár kb ugyanez volt. Ő szinte mindig a padon ücsörgött, onnan osztotta a feladatokat.



A másik suliban egy kezdő tesitanár volt, 26 éves, és ő is eléggé kövér volt, nem is csinált meg szinte semmit. (tesóm oda jár)

Hogyan lesznek ezekből egyáltalán tesitanárok? Hisz ahhoz a vizsgákat is le kell tenni.



Csak én vagyok olyan, hogy nem tudom az ilyeneket komolyan venni?



2014. dec. 12. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
(Egy harmadik suliban betegség miatt volt kicsit ducibb, de ő el is mondta a legelején.)
2014. dec. 12. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki idősebb korban lesz kövér, akkor még azt mondom, hogy oké. :)
2014. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nagyon sportos tesitanárnőm általános iskolában. Aztán később a gerincével történt valami, és nem tudott annyit, meg úgy mozogni, mint korábban. Kövér nem lett ugyan, legalábbis mikor legutóbb láttam, nem volt az, de összeszedett némi súlyfelesleget, ami már látszik, hogy nem izom. Már nyugdíj közelében jár, szóval nem a fiatalabb korosztály.

Nem ismerem azokat, akikről te írsz példaként, de lehet, hogy nekik is valami egészségügyi probléma keresztülhúzta a sportot.

2014. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém volt ezek szerint, mindkettő tesitanárom sportos volt és csinálta is azt amit kellett nekünk.


Amúgy tényleg elég sok kövérkés tesitanár van. Nekem az az elméletem, hogy ez ugyan úgy működik mint az aktív sportolóknál, akik abbahagyják a sportot és utána elhíznak. Aki tesitanárnak megy, az valószínűleg fiatalként sportos volt, akár aktívan sportolt. Az aktív sport miatt persze valamivel többet evett mint az átlag. Aztán abbahagyta a sportot, de a kajálási szokásait nem változtatta meg és szép lassan elhízott.

2014. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem hiteltelen. Az enyémek között volt olyan vágásérett alkat, aki alatt összetört a szék, és csak üvöltözni tudott velünk; de volt olyan is, aki ugyan sportos alkat volt, mégis csak a padon ücsörgött egész évben, és semmilyen feladatot nem mutatott be. Meg persze üvöltözött. Ilyenek ezek a komplexusos elmebetegek :) Volt két olyan tanárom - mindkettő korosodó, karót nyelt asszonyság -, akik a feladatok többségét bemutatták, nem is ücsörésztek, csak éppen bármilyen kápót leverték stílusban, valamiért ezt sem érzem járható útnak, ha elvileg az lenne a cél, hogy megszerettessük a mozgást a gyerekekkel.
2014. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!