Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom elviselni az osztálytársam rinyálását?

Figyelt kérdés
Folyton panaszkodik a semmiért, nem elégedett semmivel és már ott tartunk hogy az egesz iskola utálja a gyereket. A másik rossz szokása hogy mindig valami ájóeszről meg epülájdíről beszél és ezzel is fáraszt mindenkit. Már egy 11.es lány is mondta hogy szívesen megverné, pedig ő egy angyal, mindenkit szeret. A tanarok nem szólnak már semmit mert akkor jön az a szöveg hogy ő mindenkit felhúz és hogy ha ő nem lenne akkor világbéke lenne. Kérlek segítsetek mert nem tudom mit fog szólni ha kiosztom.

2015. jan. 14. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos azt akarja,hogy figyeljetek rá..szegény biztos magányos
2015. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmit... Azt csinál amit akar, nem a te dolgod, ha téged zaklat elküldöd, vagy szólsz a tanárnak. Különben meg hagyjad békén! Amúgy mi az a "valami" IOS? Még nem hallottam olyan osztályról, az ciki lenne ha valaki erről beszél és nem fordítva... Minden esetre ez fejlődés.
2015. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Na és téged miért idegesít ennyire? Én őszintén szólva semmi idegesítőt nem látok benne, mivel az gimimben jó sok idegesítő ember volt, lehet hogy te is ilyen idegesítő vagy valakinek....

A giminek úgyis rövid időn belül vége, ha ez a legnagyobb problémád akkor a valós problémákkal nem fogsz tudni mit kezdeni.

Szerintem inkább az a hülyeség meg az idegesítő amit írtál:

" Már egy 11.es lány is mondta hogy szívesen megverné, pedig ő egy angyal, mindenkit szeret."


Ilyen angyalok mindenhol vannak, akik magukat megjátszva édesnek mutatják és a hülyéket manipulálják, de ha komolyan megverne valakit csak azért mert őt idegesíti, akkor jobb lesz ha elkerülöd. Te bele vagy süppedve ebbe az egész gimi dologba... Inkább tanulj és ne az idegesítőekkel meg a magukat angyalnak mutató ördögi qrvákkal foglalkozz, akik úgyis kiégnek 2 éven belül.

2015. jan. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha kicsit megértenéd őt? nem kell szeretned meg semmit, de mi van ha azért ilyen mert a szülei pl utálatosak, még akkor is ha ezt nem ismerné be? Nyugodtan kioszthatod, meg azt csinálsz amit akarsz de azért ne csak ilyen felszínesen nézd a dolgokat, ő is ember, neki is van szíve.
2015. jan. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Másnak meg igazi problémái vannak, mégsem panaszkodnak mindenkinek akit meglátnak. Ha csak engem zavarna, elgondolkodnék hogy nem bennem van-e a hiba, de ahogy írtam, a legkedvesebb embert is zavarja.
2015. jan. 14. 12:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A "legkedvesebb ember" pont, hogy nem a legkedvesebb!

A szóban forgó gyerek meg szerintem csak barátkozni akar, csak nem tudja mit mondjon... Nem találja a helyét, biztos nem foglalkoznak vele otthon, ill nem megfelelően.


Inkább beszélj vele egy jót, kérdezd meg, hogy miért beszél folyton IOS-ről. Stb.


A lényeg, hogy ne légy szemét.



(Amúgy vicces, hogy azt írod, hogy másoknak igazi problémáik vannak és Ők sem nyivákolnak, erre te is itt nyivákolsz a GYK-en egy "nem igaz problémával)

2015. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem minden cél nélkül panaszokodom a vakvilágba, hanem megoldást keresek egy problémára. Nem nagy probléma, nem csak az én problémám, de nem azért írtam ki a kérdést, hogy pár ember megtudja hogy valahol valakinek van egy ilyen problémája, hanem hogy meg tudjam oldani. Mi ez az ios?
2015. jan. 14. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:
"ájóesz" = IOS! Operációs rendszer Apple Iphone-ra... -_- "
2015. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És mit lehet erről ennyit beszélni? Csak egy olyan telefon rendszere amiről sosem hallottam.
2015. jan. 15. 11:37
 10/16 anonim ***** válasza:

A világ egyik vezető márkája... Az kicsit fura, ha nem hallottál róla. Persze nem baj, csak fura.

Rengeteget lehet róla beszélni, ha az embert érdeklik az ilyesféle dolgok.

2015. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!